Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Detektor Komputerowy

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Pobierz.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2010
Rozmiar: 23.8 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6303

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Detektor Komputerowy

W opisach programów często pojawiają się specyfikacje techniczne wymagane do uruchomienia danego programu – ilość wolnego miejsca na dysku, parametry procesora lub pamięci RAM. Wartości te są szczególne ważnie w przypadku najnowszego oprogramowania i gier, które mają wysokie wymagania sprzętowe a zatem uruchamianie ich na starszych komputerach, nie spełniających nowoczesnych wymagań, nie ma sensu. Czytając takie opisy możesz zadawać sobie pytanie: jak sprawdzić jaki mam procesor lub ile mam wolnego miejsca na dysku. Istnieje kilka sposobów aby zdiagnozować elementy systemu. Można szukać pożądanych informacji w Panelu Sterowania Windows. Jednak można to zrobić o wiele szybciej przy pomocy specjalnie stworzonych do tego celu aplikacji. Jednym z takich narzędzi jest nowy program Detektor.

Detektor to program do sprawdzania parametrów komputera. Pełna wersja Detektora szybko prezentuje informacje o każdym PC. Program służy do sprawdzania wielkości dysku twardego oraz parametrów procesora, pamięci RAM, płyty głównej, karty graficznej czy dźwiękowej. Jeśli nie wiesz jaki system operacyjny działa na twoim komputerze, tego również dowiesz się przy pomocy aplikacji Detektor. Jeśli dotąd nie wiedziałeś jak sprawdzić płytę główną, możesz to teraz zrobić jednym kliknięciem w programie Detektor. Dobrą wiadomością jest to, że Detektor jest po polsku. Jako dzieło polskich programistów Detektor posiada menu pl i działa w naszej wersji językowej już w chwili instalacji.

Przekonaj się jak łatwa jest z Detektorem diagnostyka komputera. Program przy odrobinie wysiłku pozwoli usprawnić pracę komputera. Szybko przeprowadzona identyfikacja sprzętu pozwoli, na przykład, określić jaka jest  temperatura procesora. Jeśli temperatura jest zbyt wysoka, należy ją obniżyć. Jak to zrobić dowiesz się w naszym niezawodnym dziale Porady. Dzięki programowi Detektor, każdy, komu zależny na sprawnym działaniu komputera lub osoby pragnące nieco podkręcić swoje PC zyskają dobre narzędzie. Diagnostyka komputera nigdy nie była tak prosta.

Kiedy wybierzesz Detektor, zrobisz download pliku instalacyjnego i uruchomisz program, możesz dowiedzieć się jakie elementy są na nim zainstalowane. Detektor przedstawia pełne informacje o sprzęcie i oprogramowaniu. Program uzyskuje informacje o sterownikach i kodekach. Posiadając informacje o sterownikach można zainstalować ich najnowsze wersje i przyspieszyć działanie sprzętu. Analogicznie, jeśli wiesz, jakie masz zainstalowane kodeki, możesz pobrać ich najnowsze wersje. Najnowsze kodeki znajdziesz  w dziale Biblioteki multimedialne i kodeki. Zainstaluj Detektor – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Licencja
Program rozpowszechniany jest na licencji freeware a więc otrzymujesz Detektor jest free, bez opłat i ograniczeń.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich można usługiwać Detektor: Vista i Windows 7. Natomiast aby uruchomić Detektor na XP potrzebne jest zainstalowanie najnowszej wersji środowiska dot net – .NET Framework 3.5. Aby szybko i bezpłatnie pobrać .NET Framework 3.5 przejdź do naszego działu Narzędzia.  Detektor jest nowym programem i na razie nie ma jego edycji na Linux czy Mac OSX. Aby pobrać programy diagnostyczne na Linux przejdź Diagnostyka i testy.

Zachęcamy do wypróbowania aplikacji Detektor za darmo. Jeśli są ci potrzebne jeszcze inny program do sprawdzania parametrów komputera, oferujemy download najnowszych i najlepszych programów diagnostycznych. Przejdź do działu Diagnostyka i Testy i pobierz interesująca cię aplikację.


Podobne Diagnostyka i testy

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • GPU-Z

  Niewielkie i bardzo skuteczne narzędzie przeznaczone do szczegółowej identyfikacji karty graficznej zainstalowanej w komputerze.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Detektor Komputerowy

dodał: krycha54 , 07.06.2010

Jk mam pobrac gten sterownik do Musteka?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie