Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belarc Advisor 8.1

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Diego Uscanga Belarc Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 2,6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 81

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belarc Advisor 8.1

Belarc Advisor to bardzo przydatny program, który analizuje komputer pod kątem zainstalowanego oprogramowania oraz sprzętu, a następnie przekazuje użytkownikom szczegółowy raport o efektach swojej pracy. Dzięki temu można uzyskać różne informacje na temat, np.  konkretnej wersji wskazanego programu, brakujących zabezpieczeń systemowych, czy aktualnego statusu programu antywirusowego. Belarc Advisor przedstawia dużo bardziej szczegółowe informacje o komponentach komputera niż klasyczny menadżer urządzeń, a dodatkowo może zostać użyty jako benchmark, sprawdzający wydajność poszczególnych elementów PCta.

Program jest bardzo prosty w działaniu i nikt nie powinien mieć żadnych problemów z jego obsługą. Wszelkie informacje o komputerze są zawarte w specjalnym pliku HTML, który można otworzyć w dowolnej przeglądarce i nie ma znaczenia czy będzie to np. Internet Explorer, Opera, Google Chrome czy Firefox.  Co bardzo ważne, aplikacja nie wysyła na żaden serwer, ani nie udostępnia nikomu, danych o analizowanych przez siebie komputerach, dzięki czemu użytkownicy tego programu nie muszą obawiać się o to, że ktoś uzyska szczegółowe dane o ich komputerze. Download Belarc Advisor to ciekawa propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy chcą się dowiedzieć szczegółów o zainstalowanych programach, a także o tym co znajduje się pod obudową posiadanego komputera. 

Podobne Diagnostyka i testy

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belarc Advisor 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie