Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belarc Advisor 8

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Belarc Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.10.2010
Rozmiar: 2.31 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belarc Advisor 8

Belarc Advisor 8 to aplikacja przeznaczona głównie dla administratorów komputerów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej efektywnie w domu. Zadaniem programu jest identyfikacja sprzętu oraz zainstalowanych w systemie programów – wraz z informacjami o licencjach. Choć nie ma wydania Belarc Advisor pl, to jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta i nawet nie znając języka obcego nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą.

Prócz identyfikacji aplikacja ocenia także w dziesięciostopniowej skali poziom bezpieczeństwa oraz wskazuje na brakujące i zainstalowane łatki. Pobierz Belarc Advisor 8 i zobacz samemu, jak to działa – program pozwoli na dotarcie do informacji o łatkach na stronie Microsoftu. Aby operacja ta była jak najbardziej wygodna, mamy możliwość bezpośredniego przejścia z listy zainstalowanych aplikacji do katalogu źródłowego.

Download Belarc Advisor 8 zajmie krótką chwilę – to tylko 2,26 MB. Polecamy go wszystkim tym, którzy potrzebują dobrego urządzenia do identyfikacji oprogramowania i sprzętu. Aplikacja działa na wszystkich systemach Windows. Pod Vista i XP spisuje się bez zarzutu. Ciężko byłoby też znaleźć niezadowolonych użytkowników Belarc Advisor na Windows 7.

Trzeba też dodać, że podczas identyfikacji sprzętu otrzymujemy od razu jego numery seryjne. Pozwoli to na zgłaszanie odpowiednich reklamacji do producenta – w przypadku awarii oczywiście. Jednak trzeba na koniec uczciwie dodać, że zdania użytkowników co do programu są bardzo podzielone. Jedni chwalą go za naprawdę dogłębne badanie otoczenia, inni zaś twierdzą, że nie spełnia ich oczekiwań. Jaka jest więc prawda? Najlepeij pobrać Belarc Advisor 8 i przekonać się o tym samemu! 

Podobne Diagnostyka i testy

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Speccy

  Speccy to aplikacja przeznaczona do dokładnej identyfikacji wszystkich komponentów sprzętowych, z jakich składa się komputer. Jest to bardzo użyteczne narzędzie zwłaszcza dla osób zajmujących się naprawą sprzętu.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belarc Advisor 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie