Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belarc Advisor 7.2.24.9

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Belarc Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 1,7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 969

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Belarc Advisor 7.2.24.9

Belarc Advisor to darmowe narzędzie podające szczegółowe informacje o systemie i zainstalowanym oprogramowaniu.

Program podaje również informacje o licencjach przypisanych do poszczególnych aplikacji oraz informuje użytkownika czy nie stanowią one zagrożenia dla bezpieczeństwa systemu i zgromadzonych w nim danych. Belarc Advisor posiada również opcję dogrywania łątek bezpieczeństwa i uaktualnień. ­Najnowsza wersja aplikacji do pobrania tutaj: Belarc Advisor

Podobne Diagnostyka i testy

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.

 • CPU-Z

  Bardzo przydatne i w pełni darmowe narzędzie służące do identyfikacji podstawowych podzespołów w komputerze tj. procesora, płyty głównej oraz pamięci RAM.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belarc Advisor 7.2.24.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie