Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Razer Cortex 6.2.12.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Razer Corp.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 06.10.2015
Rozmiar: 51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 53

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Opis Razer Cortex 6.2.12.0

Razer Cortex, wcześniej znany pod nazwą Razer Game Booster, to świetny sposób na szybką, i co najważniejsze, bardzo skuteczną optymalizację systemu i przyspieszenie komputera pod kątem jak najwyższej wydajności w grach. 

Za pomocą tego programu praktycznie po jednym kliknięciu, nawet początkujący użytkownik będzie w stanie poprawić ogólną wydajność komputera i ustawić wszystkie usługi systemowe w taki sposób, aby nie przeszkadzały podczas rozgrywki. Do wyboru są dwa podstawowe tryby przyspieszania i optymalizacji systemu operacyjnego – automatyczny i manualny. Pierwszy z nich, jak sama nazwa wskazuje, samodzielnie dobiera optymalne ustawienia systemu w sposób bezpieczny i skuteczny w większości przypadków. 

W trybie manualnym użytkownik ma pełną kontrolę nad tym, co jest wyłączane. Chodzi między innymi o usługi użytkowania i zarządzania aplikacjami, inteligentnego transferu w tle, zasad diagnostyki, plików w trybie offline, odnajdywania SSDP i wielu innych, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na ogólną wydajność komputera. Co ciekawe, program nie wprowadza żadnych trwałych zmian w konfiguracji systemu Windows - w każdej chwili proces optymalizacji można odwrócić wracając do domyślnych ustawień. Na uwagę zasługuje również moduł do defragmentacji katalogów z grami, dzięki czemu dostęp do nich, ich uruchamianie, ładowanie itp. ulega znacznemu skróceniu. 

Podobne Diagnostyka i testy

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Razer Cortex 6.2.12.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie