Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Razer Cortex 6.2.12.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Razer Corp.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 06.10.2015
Rozmiar: 51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 60

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Opis Razer Cortex 6.2.12.0

Razer Cortex, wcześniej znany pod nazwą Razer Game Booster, to świetny sposób na szybką, i co najważniejsze, bardzo skuteczną optymalizację systemu i przyspieszenie komputera pod kątem jak najwyższej wydajności w grach. 

Za pomocą tego programu praktycznie po jednym kliknięciu, nawet początkujący użytkownik będzie w stanie poprawić ogólną wydajność komputera i ustawić wszystkie usługi systemowe w taki sposób, aby nie przeszkadzały podczas rozgrywki. Do wyboru są dwa podstawowe tryby przyspieszania i optymalizacji systemu operacyjnego – automatyczny i manualny. Pierwszy z nich, jak sama nazwa wskazuje, samodzielnie dobiera optymalne ustawienia systemu w sposób bezpieczny i skuteczny w większości przypadków. 

W trybie manualnym użytkownik ma pełną kontrolę nad tym, co jest wyłączane. Chodzi między innymi o usługi użytkowania i zarządzania aplikacjami, inteligentnego transferu w tle, zasad diagnostyki, plików w trybie offline, odnajdywania SSDP i wielu innych, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na ogólną wydajność komputera. Co ciekawe, program nie wprowadza żadnych trwałych zmian w konfiguracji systemu Windows - w każdej chwili proces optymalizacji można odwrócić wracając do domyślnych ustawień. Na uwagę zasługuje również moduł do defragmentacji katalogów z grami, dzięki czemu dostęp do nich, ich uruchamianie, ładowanie itp. ulega znacznemu skróceniu. 

Podobne Diagnostyka i testy

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • PC Speed

  PC Speed jest programem służącym do analizy podzespołów komputera i oprogramowania na nim zainstalowanego.

 • iperf

  iperf jest to bardzo prosta w obsłudze i jedna z najpopularniejszych aplikacji do testowania przepustowości łącza sieciowego.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Razer Cortex 6.2.12.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie