Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3DMark06 1.2.0

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2010
Rozmiar: 581 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 943

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3DMark06 1.2.0

3DMark06 1.2.0 to program stosowany do testów wydajnościowych zestawów komputerowych, szczególnie pomocny w testowaniu wyświetlania grafiki trójwymiarowej. Program pozwala przeprowadzać testy poszczególnych funkcji, w jakie wyposażone są na przykład najnowsze układy graficzne lub procesory wielordzeniowe. 3DMark06 1.2.0 przedstawia rezultaty w formie wyniku punktowego. Z pomocą porównywarki internetowej Online ResultBrowser program pozwala porównanie naszego sprzętu z wynikami innych. 3DMark06 po polsku nie działa.

Licencja
3DMark06 1.2.0 w wersji Basic można używać za darmo na licencji freeware. Istnieją dwie rozszerzone wersje z wieloma dodatkowymi możliwościami niedostępnymi w wersji podstawowej. Wersje Advanced i Professional 3DMark06 nie mają wersji trial a więc zanim zdecydujesz się na zakup pobierz 3DMark06 Basic za darmo. Wersja 3DMark06 Advanced kosztuje 9.95 USD, natomiast wersja Professional 490 USD. Szczegóły wersji rozszerzonych znajdziesz na www.futuremark.com.

Wymagania systemowe
3DMark06 działa na Windows 7. Nie ma problemów z uruchomieniem 3DMark06 na XP i Vista. 3DMark06 na Linux i Mac OS X nie został przygotowany. Sprawdź 3DMark06 – download instalki rozpoczniesz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Wymagania sprzętowe
Procesor Intel lub AMD 2.0GHz lub wyższy, DirectX 9 z Pixel Shader 3.0,  512MB pamięci karty graficznej, 2GB RAM, 1.5GB wolnego miejsca na dysku, Visual C++ 2005 Redist, Microsoft Excel 2003/XP lub nowszy, Microsoft Internet Explorer 6 lub nowszy. Aby przekonać się czy twój komputer jest kompatybilny z 3DMark06 zrób free test tutaj: http://www.yougamers.com/gameometer/10164

Darmo 3DMark06 do pobrania już teraz. Oprócz 3DMark06, programy z menu pl przydatne tożsame aplikacje znajdziesz w dziale Diagnostyka i testy.

Podobne Diagnostyka i testy

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • SpeedFan 4

  SpeedFan 4 to narzędzie, które może przydać się zarówno profesjonalistom, jak też i użytkownikom prywatnym. Jest to niewielka aplikacja, której zadaniem jest monitorowanie takich parametrów sprzętu jak temperatura procesora, dysku twardego oraz płyty głównej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3DMark06 1.2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie