Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3DMark Vantage 1.0.1

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark Corporation
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 450,9 Mb
System operacyjny: Windows Vista
Liczba pobrań: 1961

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis 3DMark Vantage 1.0.1

3DMark Vantage 1.0.1 to kontynuacja najlepszego w historii benchmarka, a więc aplikacji służącej do badania możliwości PC, z naciskiem na kartę graficzną oraz procesor. Dla wielu to właśnie wyniki uzyskane w 3DMark stanowią główną wskazówkę przy zakupie nowych komponentów do komputera, a zwłaszcza karty graficznej. Nie dziwi więc fakt, że aplikacja ta cieszy się ogromną popularnością a zmian w najnowszej odsłonie jest cała masa. Oczywiście nie jest możliwe korzystanie z 3DMark Vantage za free, aby móc to zrobić należy się płatnie zarejestrować i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji tego programu. Na szczęście twórcy udostępnili wersję trial 3DMark Vantage za darmo, która w zupełności wystarcza do sprawdzenia możliwości naszego PCta. Wymagania programu są dość wysokie i najważniejszą zmianą jest fakt, że nie uruchomimy 3DMark Vantage pod XP, ani na komputerze z grafiką opartą o DirectX 9. Jeżeli chcemy to zrobić to musimy skorzystać z poprzednich wersji tego programu, gdyż 3DMark Vantage działa na Vista, Windows 7 i komputerach z kartą graficzną opartą o DirectX 10. Posiadacze innych systemów operacyjnych muszą więc obejść się smakiem, gdyż nie ma 3DMark Vantage na Mac, czy Linux. Jeśli więc szukasz doskonałej aplikacji, która wyciśnie siódme poty z twojego komputera i poinformuje cię o jego możliwościach to download 3DMark Vantage jest doskonałą propozycją dla ciebie. Pobierz 3DMark Vantage i porównaj moc twojego komputera z innymi blaszakami.

3DMark Vantage do pobrania w wersji testowej z naszego serwisu oferuje użytkownikom tym razem aż cztery tryby testów, dostosowane do możliwości posiadanej karty graficznej i tak są to odpowiednio testy Entry, Performance, High i Extreme. Pierwszy jest skierowany do użytkowników posiadających najsłabsze karty graficzne, a kolejne oferują coraz bardziej zaawansowane funkcje, dostosowane do najlepszych kart na świecie. Pełna wersja 3DMark Vantage nie skupia się wyłącznie na teście karty graficznej, ale obejmuje również badanie możliwości procesora, dlatego lepiej mieć przynajmniej dwurdzeniowy procesor. Jeśli chodzi o działanie tego programu, to polega ono na wyświetlaniu kilku zaawansowanych graficznie animacji, które wyciskają siódme poty z możliwości komputera i obliczają jego siłę. Test trwa kilka minut, ale nie musimy cały czas siedzieć przed ekranem monitora. Wystarczy włączyć test i czekać na ostateczny wynik. Dostępny już najnowszy 3DMark Vantage patch jeszcze bardziej poprawia skuteczność tej aplikacji, dlatego warto go mieć. Na szczęście wspomniany patch do 3DMark Vantage jest darmowy, więc nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty. Na razie nie ma jeszcze 3DMark Vantage po polsku, ale kto wie być może w przyszłości to się zmieni. W oczekiwaniu na 3DMark Vantage pl zapraszamy do testów wersji angielskiej.

Podobne Diagnostyka i testy

 • 3DMark

  3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • Razer Cortex

  Bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do optymalizacji komputera oraz systemu pod kątek gier.

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • Core Temp

  Niewielkie, ale bardzo przydatne i skuteczne narzędzie, za pomocą którego możemy monitorować temperaturę pracy procesora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3DMark Vantage 1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie