Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3DMark 11 Build 1.0.3

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 280,61 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 845

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3DMark 11 Build 1.0.3

3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania. Jakie zmiany przyniesie „jedenastka”?

Przede wszystkim nacisk został położony tu na coraz częściej używaną technologią DirectX 11 Build 1.0.3. Aplikacja stworzy złożone sceny, na których sprawdzi wydajność karty graficznej i procesora. Będzie tu zademonstrowane wszystko, co tylko możliwe – od tessalacji i cieniowania po wykorzystanie zniekształcających filtrów. Pokazano już pierwsze sceny tego typu – zwą się one Deep Sea oraz Hihg Temple.  Jedną znich można zobaczyć pod tym opisem – chyba każdy przyzna, ze generowane efekty są po prostu wspaniałe!

Oczywiście będzie możliwy download 3DMark 11 Build 1.0.3 za darmo w podstawowej wersji, jednak pełnię możliwości ukaże dopiero wydanie Pro. To zaś ma pojawić się jeszcze w tym roku. Polecamy szczególnie zagorzałym maniakom gier wideo. Dzięki niej będą mieli oni okazję określić możliwości wydajności swojej karty graficznej i szybkość kreowania obrazu w 3D. Wyniki testu można porównać z wynikami innych graczy z całego świata, co pozwoli ocenić, jakim sprzętem dysponujemy. Dodatkowo otrzymamy wskazówki, jak zoptymalizować posiadany sprzęt, by jakość wizualna była jak najlepsza.

3DMark 11 Build 1.0.3 przyda się także w firmach produkujących gry i podobne oprogramowanie. Dzięki tej aplikacji będzie można lepiej ustalić wymagania sprzętowe dla tworzonych tytułów, co z kolei pozwoli lepiej je zaadresować. A teraz zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego możliwości 3DMark 11 Build 1.0.3.­

­

Podobne Diagnostyka i testy

 • Process SandGlass

  Process SandGlass 1.0 jest aplikacją, za pośrednictwem której łatwo i szybko odmierzysz czas spędzony przy graniu w gry, a następnie wygenerujesz złożone wykresy a także statystyki.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • SiSoftware Sandra Lite 2011

  SiSoftware Sandra Lite 2011 to aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego komputera. Program poda wyczerpujące informacje zarówno o systemie operacyjnym, jak i o komponentach zestawu.

 • Aida32

  AIDA32 to doskonałe narzędzie diagnostyczne za pomocą którego identyfikacja sprzętu nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Choć program ten nie jest już oficjalnie rozwijany, to wciąż zaskakuje prostotą działania i liczbą opcji.

 • Everest Ultimate Edition 5.5

  Everest Ultimate Edition 5.5 uchodzi za najlepszy na rynku program do dokładnej analizy sprzętu komputerowego. Jednym z czynników jego sukcesu jest ciągła aktualizacja aplikacji, przez co dostosowana jest ona do najnowszych produktów na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3DMark 11 Build 1.0.3

dodał: ~mixz , 05.05.2012

MP4 jest dziwnie usitwaony, bo uruchamia się po pełnym zbuforowaniu co w sumie nie ma znaczenia dla rasowych podkasterskich słuchaczy bo:MP3 działa dobrze i to jest najważniejsze Nieco za głośno podkład muzyczny rozprasza.Troszkę po macoszemu' traktujesz oczywiste' rzeczy warto akcentować znaczenie czytanej treści.Oooo! Nowy głos witaj ktoś ty? Dobrze się i ciebie słucha Pozdrawiam prowadzących

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie