Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3DMark 11 Build 1.0.3

Kategoria: Diagnostyka i testy
Producent: Futuremark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 280,61 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 844

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 3DMark 11 Build 1.0.3

3DMark 11 Build 1.0.3 to profesjonalne narzędzie służące do mierzenia wydajności komputerów. Jest to oczekiwana przez wielu aplikacja, za której powstanie odpowiada Futuremark – firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu tego typu oprogramowania. Jakie zmiany przyniesie „jedenastka”?

Przede wszystkim nacisk został położony tu na coraz częściej używaną technologią DirectX 11 Build 1.0.3. Aplikacja stworzy złożone sceny, na których sprawdzi wydajność karty graficznej i procesora. Będzie tu zademonstrowane wszystko, co tylko możliwe – od tessalacji i cieniowania po wykorzystanie zniekształcających filtrów. Pokazano już pierwsze sceny tego typu – zwą się one Deep Sea oraz Hihg Temple.  Jedną znich można zobaczyć pod tym opisem – chyba każdy przyzna, ze generowane efekty są po prostu wspaniałe!

Oczywiście będzie możliwy download 3DMark 11 Build 1.0.3 za darmo w podstawowej wersji, jednak pełnię możliwości ukaże dopiero wydanie Pro. To zaś ma pojawić się jeszcze w tym roku. Polecamy szczególnie zagorzałym maniakom gier wideo. Dzięki niej będą mieli oni okazję określić możliwości wydajności swojej karty graficznej i szybkość kreowania obrazu w 3D. Wyniki testu można porównać z wynikami innych graczy z całego świata, co pozwoli ocenić, jakim sprzętem dysponujemy. Dodatkowo otrzymamy wskazówki, jak zoptymalizować posiadany sprzęt, by jakość wizualna była jak najlepsza.

3DMark 11 Build 1.0.3 przyda się także w firmach produkujących gry i podobne oprogramowanie. Dzięki tej aplikacji będzie można lepiej ustalić wymagania sprzętowe dla tworzonych tytułów, co z kolei pozwoli lepiej je zaadresować. A teraz zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego możliwości 3DMark 11 Build 1.0.3.­

­

Podobne Diagnostyka i testy

 • SeaTools 1.2

  SeaTools 1.2 to darmowa aplikacja stworzona przez światowego potentata w dziedzinie produkcji twardych dysków – firmę Seagate. Jej zadaniem jest diagnostyka dysku twardego – zarówno wewnętrznego, jak i podłączonych za pomocą portów USB i FireWire (IEEE-1394)

 • Geekbench

  Geekbench to narzędzie przeznaczone do testowania wydajności procesora i pamięci operacyjnej.

 • AIDA64 Extreme

  Bardzo funkcjonalne i przydatne narzędzie, służące do identyfikacji komponentów i podzespołów zainstalowanych w komputerze, przeznaczone nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

 • Test Speed XP 2006 pl

  Test Speed XP 2006 to tester szybkości komputera dla Windows XP. Program mierzy szybkość wykonywania czynności, a następnie oblicza wynik. Test Speed XP 2006 działa po polsku i przed rozpoczęciem pracy prosi o zamknięcie wszystkich otwartych programów.

 • Intel Chipset Identification Utility

  Intel Chipset Identification Utility to proste narzędzie, które jak sama nazwa wskazuje służy do identyfikowania modelu chipsetu, znajdującego się na płycie głównej


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3DMark 11 Build 1.0.3

dodał: ~mixz , 05.05.2012

MP4 jest dziwnie usitwaony, bo uruchamia się po pełnym zbuforowaniu co w sumie nie ma znaczenia dla rasowych podkasterskich słuchaczy bo:MP3 działa dobrze i to jest najważniejsze Nieco za głośno podkład muzyczny rozprasza.Troszkę po macoszemu' traktujesz oczywiste' rzeczy warto akcentować znaczenie czytanej treści.Oooo! Nowy głos witaj ktoś ty? Dobrze się i ciebie słucha Pozdrawiam prowadzących

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie