Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SyncBack Freeware 3.2.18.0

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: 2BrightSparks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 522

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SyncBack Freeware 3.2.18.0

SyncBack Freeware to bardzo dobra aplikacja, służąca do archiwizacji, oraz synchronizacji danych. Download SyncBack Freeware pozwala na zapewnienie ochrony swoim plikom i dzięki specjalnym modułom, wypalenie ich na płyty CD/DVD, a także wysyłanie ich na serwery przy pomocy klienta FTP. SyncBack Freeware jest za free, jak sama nazwa wskazuje, tak więc każdy może korzystać z tego programu bez żadnych ograniczeń. Ważnym atutem tego programu jest również fakt, że SyncBack Freeware jest po polsku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z korzystaniem z jego wszystkich możliwości.

Podobne Archiwizowanie danych

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SyncBack Freeware 3.2.18.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie