Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerFolder Free 3.1

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: PowerFolder.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 6,3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 279

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PowerFolder Free 3.1

PowerFolder Free to program za pomocą którego w bardzo szybki i prosty sposób dokonamy archiwizacji danych. Download PowerFolder Free pozwala także na synchronizację danych pomiędzy komputerami, należącymi do sieci LAN, a Internetem. Kompresja danych przy użyciu tej aplikacji, dokonywana jest za pomocą protokołu kompresji GZIP. PowerFolder Free jest w pełni po polsku i dzięki temu jego obsługa jest bardzo prosta. Jeśli więc szukasz aplikacji do archiwizowania danych to pobierz PowerFolder Free i przekonaj się sam o jego funkcjach. Pobierz nowsze aplikacje działające w nowszych systemach. Wszystkie narzędzia do kopii zapasowych znajdziesz w dziale archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerFolder Free 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie