Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Manager XP 3.1.597

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: CP-Lab
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.08.2011
Data modyfikacji: 11.04.2013
Rozmiar: 2.02 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 113

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Password Manager XP 3.1.597

Password Manager XP jest aplikacją umożliwiającą przechowywanie haseł oraz innych poufnych informacji w formie zaszyfrowanej. Program pozwala na stworzenie osobistej bazy z hasłami i bardzo skuteczne oraz bezproblemowe zarządzanie nimi. Mamy zatem możliwość segregowania haseł według kategorii (co później przekłada się na szybsze ich odnajdywanie), co jest szczególnie istotne w przypadku mnogości danych.

Program posiada również szereg innych interesujących funkcji takich jak: zapis informacji przez wielu użytkowników, radzenie sobie z mnogością baz danych, możliwość grupowania zapisów w odpowiednich kategoriach, generowanie haseł, zabezpieczanie danych algorytmem Advances Encryption Standard, bezpieczny dostęp do zgromadzonych haseł za pomocą panelu, do którego dostęp chroniony jest hasłem głównym, zintegrowanie z przeglądarkami internetowymi.
Password Manager XP umożliwia również eksport, import oraz śledzenie zmian, jakie są dokonywane przez użytkowników. Program jest kompatybilny z formatami csv/txt.

Dane są szyfrowane za pomocą między innymi następujących zabezpieczeń: 3DES, Cast128, RC4, Serpent, Rijndael oraz Twofish.

Udostępniana za pośrednictwem naszego serwisu możliwe jest pobranie wersji testowej, która umożliwia korzystanie z programu przez 30 dni. Użytkownik jest również objęty ograniczem stworzenia maksymalnie dwóch baz danych posiadających po 30 rekordów.

Podobne Archiwizowanie danych

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Manager XP 3.1.597Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie