Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Password Manager XP 3.1

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: CP-Lab
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.06.2013
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 93

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Password Manager XP 3.1

Password Manager XP to program dla tych, którzy chcą w bezpieczny sposób przechowywać wszystkie swoje hasła oraz poufne informacje w bezpieczny i zaszyfrowany sposób.

Pomimo swojej nazwy, aplikacja przeznaczona jest nie tylko dla komputerów współpracujących z systemem operacyjnym Windows XP. Samo menu jest przejrzyste i intuicyjne, więc nikt nie powinien mieć problemu z nawigowaniem.

Password Manager XP oferuje takie funkcje, jak:
- generator haseł,
- obsługa kilku baz danych,
- zapis informacji jednocześnie przez kilku użytkowników,
- możliwość ustalenia uprawnień, które ograniczą dostęp do wyznaczonych przez nas partii informacji,
- praca zdalna z bazami danych znajdującymi się w obrębie sieci.

Ponadto program oferuje możliwość rejestru wszystkich zmian, jakie zostały dokonane przez użytkowników. Nie zabrakło także synchronizacji danych między bazami oraz importowanie w fromatach CSV/TXT.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Password Manager XP 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie