Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Ghost 14

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 67.5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2822

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Norton Ghost 14

Noron Ghost dostępnego w wersji pl to rozbudowane narzędzie służące do archiwizacji i przywracania utraconych danych dostępne dla każdego nawet niezaawansowanego użytkownika dzięki niezwykle prostej obsłudze

Dostepny jest zarówno Norton Ghost 14: pod Windows (Vista,, XP) jak i pod Linux i Mac.

Oto niektóre wybrane zalety programu z spośród wymienianych przez producenta Norton Ghost 14:

N­ajważniejsze technologie:

-Tworzenie pełnych kopii zapasowych systemu i poszczególnych plików.

-Przywracanie systemu po awarii.

-Zapisywanie punktów przywracania w zdalnych lokalizacjach.

-Integracja z systemem ThreatCon firmy Symantec

Najważniejsze funkcje Norton Ghost 14::

-Pełna kopia zapasowa systemu (obraz dysku) — możliwość tworzenia kopii zapasowych wszystkich zasobów znajdujących się na dysku twardym lub partycji.

-Kopie zapasowe plików i folderów — wykonywanie kopii zapasowych wybranych plików i folderów zamiast zapisywania zawartości całego dysku twardego.

-Kopie zapasowe na serwerze FTP — punkty odtwarzania są kopiowane na serwer FTP, co ułatwia zarządzanie kopiami zapasowymi poza siedzibą organizacji.

-Tworzenie kopii zapasowych w lokalizacjach zewnętrznych — archiwizacja plików na podłączonych do sieci urządzeniach NAS. - Integracja z systemem ThreatCon firmy Symantec — przyrostowe kopie zapasowe są tworzone automatycznie, gdy stopień zagrożenia ThreatCon osiągnie określony poziom. Znakomite rozwiązanie dla komputerów pozbawionych ochrony antywirusowej.

-Przyrostowe i różnicowe tworzenie kopii zapasowych — archiwizowane są tylko zmodyfikowane pliki.

-Integracja z programem Google Desktop™ — pozwala na jeszcze szybsze odzyskiwanie danych dzięki indeksom kopii zapasowych z możliwością przeszukiwania.

-Funkcja LightsOut Restore — przywracanie systemu przy użyciu środowiska odtwarzania opartego na oprogramowaniu znajdującym się na dysku, bez konieczności używania rozruchowego dysku CD.

-Zdalne zarządzanie — kontrola nad innymi instalacjami programu Norton Ghost (w wersji 12.0 lub nowszej) w sieci lokalnej.

-Zaawansowana kompresja i szyfrowanie — minimalizacja użycia miejsca na dysku i ochrona poufnych dokumentów.

Program Norton Ghost 14: nie jest dostępny free. Download Norton Ghost 14:na naszym portalu w wersji trial.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Ghost 14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie