Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyBackup Pro 2.3

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Dionel de la Cruz
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 830 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 325

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyBackup Pro 2.3

MyBackup Pro to niezwykle prosty w obsłudze i efektywny program do tworzenia kopii zapasowych twoich danych.

Aplikacja umożliwia wybieranie wielu katalogów do równoczesnego archiwizowania, posiada również niezwykle przydatną opcję tworzenia kopii zapasowych plików o tym samym rozszerzeniu no. *.pdf czy *.doc. Główną zaletą programu jest łatwa i intuicyjna obsługa.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyBackup Pro 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie