Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft SkyDrive 17

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2013
Rozmiar: 5,75MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 105

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Microsoft SkyDrive 17

Obecnie coraz więcej użytkowników decyduje się na przechowywanie ważnych danych w chmurze. Są to przede wszystkim dokumenty, zdjęcia oraz niewielkie pliki multimedialne. Jednym z najpopularniejszych serwisów oferujących przestrzeń dyskową typu cloud bez wątpienia jest Microsoft SkyDrive.

Dostępna jest także darmowa aplikacja, która po zainstalowaniu umożliwia dostęp do własnego konta SkyDrive bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej (bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego). Ten niewielki, lekki program jest niezwykle prosty w obsłudze. To przede wszystkim zasługa dopracowanego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Poza uruchomieniu program da nam możliwość zapisu oraz odczytu danych na wirtualnym dysku SkyDrive. A dostaniemy się do niego z poziomu folderu, który wygląda jak typowy folder na jednym z dysków lokalnych. Funkcjami aplikacji możemy zaś zarządzać poprzez opcje rozwijane po kliknięciu w ikonę znajdującą się w zasobniku systemowym.

Microsoft SkyDrive umożliwia także synchronizację danych na wielu urządzeniach. Poza wersjami dostępnym dla systemu Windows, prezentowany program możemy pobrać także dla Mac OS, Android, iOS i Windows Phone.

Podobne Archiwizowanie danych

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft SkyDrive 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie