Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft SkyDrive 17

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2013
Rozmiar: 5,75MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Microsoft SkyDrive 17

Obecnie coraz więcej użytkowników decyduje się na przechowywanie ważnych danych w chmurze. Są to przede wszystkim dokumenty, zdjęcia oraz niewielkie pliki multimedialne. Jednym z najpopularniejszych serwisów oferujących przestrzeń dyskową typu cloud bez wątpienia jest Microsoft SkyDrive.

Dostępna jest także darmowa aplikacja, która po zainstalowaniu umożliwia dostęp do własnego konta SkyDrive bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej (bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego). Ten niewielki, lekki program jest niezwykle prosty w obsłudze. To przede wszystkim zasługa dopracowanego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Poza uruchomieniu program da nam możliwość zapisu oraz odczytu danych na wirtualnym dysku SkyDrive. A dostaniemy się do niego z poziomu folderu, który wygląda jak typowy folder na jednym z dysków lokalnych. Funkcjami aplikacji możemy zaś zarządzać poprzez opcje rozwijane po kliknięciu w ikonę znajdującą się w zasobniku systemowym.

Microsoft SkyDrive umożliwia także synchronizację danych na wielu urządzeniach. Poza wersjami dostępnym dla systemu Windows, prezentowany program możemy pobrać także dla Mac OS, Android, iOS i Windows Phone.

Podobne Archiwizowanie danych

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft SkyDrive 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie