Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Macrium Reflect Free 5.1

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Paramount Software UK, Ltd.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 15.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 37,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Macrium Reflect Free 5.1

Macrium Reflect Free to doskonałe narzędzie stworzone do archiwizowania danych. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość stworzenia kopii zapasowej wybranego dysku lub partycji. Całość zapisywana jest w wybranej lokalizacji (dysk twardy, płyta CD/DVD lub miejsce w sieci lokalnej). Ponadto Macrium Reflect Free może wykonać backup systemu, dzięki któremu po formacie w prosty i szybki sposób przywrócimy wszystkie ustawienia wraz z zainstalowanymi programami. To za sprawą zaimplementowanej technologii VSS (Volume Shadow copy Service) Microsoftu. Warto wspomnieć, że aplikacja może obsługiwać tak dyski wewnętrzne, jak i zewnętrzne podłączone poprzez IDE, SATA, SCSI, USB i IEEE 1394 FireWire.

Macrium Reflect Free jest w pełni darmowy, wymaga jednak bezpłatnej rejestracji, gdzie niezbędne jest połączenie z Internetem.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Macrium Reflect Free 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie