Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lomsel Backup wersja 98 1.2

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Piotr Murawski
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 4,8 mB
System operacyjny: Windows 98
Liczba pobrań: 559

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Lomsel Backup wersja 98 1.2

Lomsel Backup to kolejna bardzo dobra aplikacja pozwalająca na wykonanie kopii zapasowych danych, której obsługa jest bardzo prosta dzięki wydaniu Lomsel Backup po polsku. Program ten pozwala na archiwizację dowolnych danych, a następnie ich zapis na różnych nośnikach, od dysków twardych po płyty CD/DVD. Dzięki wbudowanemu modułowi, korzystającemu z harmonogramu zadań w Windows możliwe jest zautomatyzowanie prac tej aplikacji. Niestety Lomsel Backup nie jest za free, ale za aplikację tego typu warto wydać każde pieniądze. Download Lomsel Backup jest dostępny poniżej i jest to wersja specjalnie dostosowana do pracy z Windows 98. Inne narzędzia do robienia kopii zapasowych do pobrania w dziale archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lomsel Backup wersja 98 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie