Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lomsel Backup wersja 98 1.2

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Piotr Murawski
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 4,8 mB
System operacyjny: Windows 98
Liczba pobrań: 558

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Lomsel Backup wersja 98 1.2

Lomsel Backup to kolejna bardzo dobra aplikacja pozwalająca na wykonanie kopii zapasowych danych, której obsługa jest bardzo prosta dzięki wydaniu Lomsel Backup po polsku. Program ten pozwala na archiwizację dowolnych danych, a następnie ich zapis na różnych nośnikach, od dysków twardych po płyty CD/DVD. Dzięki wbudowanemu modułowi, korzystającemu z harmonogramu zadań w Windows możliwe jest zautomatyzowanie prac tej aplikacji. Niestety Lomsel Backup nie jest za free, ale za aplikację tego typu warto wydać każde pieniądze. Download Lomsel Backup jest dostępny poniżej i jest to wersja specjalnie dostosowana do pracy z Windows 98. Inne narzędzia do robienia kopii zapasowych do pobrania w dziale archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lomsel Backup wersja 98 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie