Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lomsel Backup wersja 2000/XP 1.24

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Piotr Murawski
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 4,8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 348

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Lomsel Backup wersja 2000/XP 1.24

Lomsel Backup to kolejna bardzo dobra aplikacja pozwalająca na wykonanie kopii zapasowych danych, której obsługa jest bardzo prosta dzięki wydaniu Lomsel Backup po polsku. Program ten pozwala na archiwizację dowolnych danych, a następnie ich zapis na różnych nośnikach, od dysków twardych po płyty CD/DVD. Dzięki wbudowanemu modułowi, korzystającemu z harmonogramu zadań w Windows możliwe jest zautomatyzowanie prac tej aplikacji. Niestety Lomsel Backup nie jest za free, ale za aplikację tego typu warto wydać każde pieniądze. Download Lomsel Backup jest dostępny poniżej i jest to wersja specjalnie dostosowana do pracy z Windows 2000 i XP. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej aplikacji wejdź do działu Archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lomsel Backup wersja 2000/XP 1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie