Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JaBack 8.08

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Hitek Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 22.7 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JaBack 8.08

JaBack to aplikacja przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych, archiwizowania danych i synchronizowania plików.

Program pozwala na ustawienie wszystkich parametrów pracy, która będzie wykonuywana następnie w sposób automatyczny. Aplikacja zapisuje dane w archiwach ZIP, które mogą być wysyłane dalej przez pocztę e-mail lub na serwer FTP. Program posiada przejrzysty interfejs co ułatwia planowanie zadań.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JaBack 8.08Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie