Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Backup 7.3.4

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Novosoft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Rozmiar: 22,8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Backup 7.3.4

Handy Backup, to jak sama nazwa wskazuje, program do tworzenia kopii zapasowych zapisanych na dysku danych. Dzięki intuicyjnemu menu jego obsługa jest niezwykle prosta. Aplikacja pozwala użytkownikowi na tworzenie tzw pełnych lub przyrostowych backupów.

Poza możliwością korzystania z nośników CD/DVD, nasze dane możemy także zapisać we wskazanej lokalizacji poprzez sieć LAN. Nie zabrakło także opcji zabezpieczenia danych 128-bitowym kluczem.

Dostępna wersja to trial, który umożliwia na bezpłatny, 30 dniowy test.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Backup 7.3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie