Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Folder2Iso 2.0

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: TrustFm
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2013
Rozmiar: 1,7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Folder2Iso 2.0

Folder2Iso to niezwykle prosty w obsłudze i zajmujący niewiele miejsca program do tworzenia popularnych obrazów ISO z wybranego przez użytkownika folderu. Cała funkcjonalność sprowadza się wyłącznie do czynności polegającej na zaznaczeniu odpowiedniego folderu i kliknięciu OK. Program całą resztę wykonuje sam.

Podobne Archiwizowanie danych

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Folder2Iso 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie