Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

File Backup Watcher 2.8.19 Lite

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Software Developments
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 14,7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 213

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis File Backup Watcher 2.8.19 Lite

File Backup Watcher to aplikacja służąca do wykonywania kopii zapasowych danych, które są dla nas ważne i niezbędne np. w pracy. Program przeznaczony jest do archiwizacji zarówno pojedynczych plików, katalogów, jak i całych dysków twardych. Download File Backup Watcher pozwala na natychmiastowe umieszczenie zarchiwizowanych danych na płytach CD/DVD, innych dyskach, dzięki wbudowanym narzędziom. Wielkim atutem tej aplikacji jest fakt, że File Backup Watcher jest po polsku, dzięki czemu jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Co równie ważne File Backup Watcher jest za free, tak wiec każdy może z niego korzystać zupełnie za darmo. Więcej  podobnych darmowych programów, znajdziesz w kategorii archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: File Backup Watcher 2.8.19 LiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie