Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

File Backup Watcher 2.8.19 Lite

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Software Developments
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 14,7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 215

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis File Backup Watcher 2.8.19 Lite

File Backup Watcher to aplikacja służąca do wykonywania kopii zapasowych danych, które są dla nas ważne i niezbędne np. w pracy. Program przeznaczony jest do archiwizacji zarówno pojedynczych plików, katalogów, jak i całych dysków twardych. Download File Backup Watcher pozwala na natychmiastowe umieszczenie zarchiwizowanych danych na płytach CD/DVD, innych dyskach, dzięki wbudowanym narzędziom. Wielkim atutem tej aplikacji jest fakt, że File Backup Watcher jest po polsku, dzięki czemu jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Co równie ważne File Backup Watcher jest za free, tak wiec każdy może z niego korzystać zupełnie za darmo. Więcej  podobnych darmowych programów, znajdziesz w kategorii archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: File Backup Watcher 2.8.19 LiteAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie