Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ferro Backup System 3.5

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Ferro System
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.04.2011
Rozmiar: 4,2 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ferro Backup System 3.5

Ferro Backup System 3.5 to użyteczne narzędzie do archiwizacji danych, które przyda się wszystkim administratorom. Działa ono w oparciu o architekturę klient/serwer, pozwalając centralnie wykonywać kopie bezpieczeństwa dla podlegających komputerów. Jako że program stosuje archiwizację różnicową, a kompresja odbywa się po stronie stacji roboczej, wykonanie kopii bezpieczeństwa całości nie zajmuje dużo czasu. W dodatku nie wymaga to napędów taśmowych! Wykorzystuje się do tego celu dyski twarde.

Nie jest to program darmowy, ale można pobrać wydanie Ferro Backup System pl w wersji testowej. Posiada ono ograniczenia w stosunku do pełnej – można podłączyć tylko dwie stacje robocze, a także używać go wyłącznie w celach demonstracyjnych i domowych. Ponieważ kompresja danych przebiega po stronie stacji roboczej, nie potrzeba nam serwera, a zwykły PC z dużym dyskiem twardym. Pobierz Ferro Backup System 3.5 i przekonaj się o tym samemu!

Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich systemów operacyjnych Windows - poczynając od najnowszych, jak Windows 7 czy Vista, aż do Windows 98. Co ważne – aby wprowadzić system w działanie, nie musimy zmieniać konfiguracji na wszystkich komputerach w sieci. Działa on niezależnie od innych aplikacji i programów serwerowych. Polecamy download Ferro Backup System 3.5 i przetestowanie go w praktyce. Ma on tyle zalet, że nie sposób wymienić ich wszystkich w tym opisie. A jak wygląda w działaniu, można zobaczyć jeszcze przed pobraniem, oglądając zrzuty ekranowe zamieszczone w galerii obok.

Ferro Backup System 3.5 to narzędzie przeznaczone dla administratorów sieci, będące dla nich nieocenioną pomocą.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ferro Backup System 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie