Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ferro Backup System 3.33

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: FERRO Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.04.2010
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 99

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ferro Backup System 3.33Ferro Backup System™ (FBS) to jest profesjonalnym, sieciowym systemem służącym do  archiwizacji danych. Mogą z niego korzystać małych biura ale również duże przedsiębiorstwa i instytucje. Ferro Backup System™ 3.33 chroni dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows. Istnieje również możliwość instalacji Ferro Backup System™ na Linux, Mac OS X i Novell NetWare. Możesz wypróbować całkowicie bezpłatnie Ferro Backup System™ - download pliku instalacyjnego rozpocznie się po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem.

Ferro Backup System™ 3.33, czyli najnowszy FBS, został wyposażony w kilka nowości. Przy zastosowaniu skryptów JavaScript, VBScript i PHP Script można rozwijać funkcjonalność programu serwerowego. Nowością jest przywracanie z wykorzystaniem protokołu TCP/IP danych na stację roboczą poprzez wewnętrzny kanał komunikacyjny na linii serwer-klient. Ponadto, przyspieszono uruchamianie konsoli serwera, dodano raport podsumowujący zadania archiwizacji,  panel zarządzania zasobami sieciowymi oraz wyszukiwarkę plików w archiwach. Ferro Backup System™ działa po polsku. Do obsługi w języku polskim Ferro Backup System™ osobne spolszczenie nie jest wymagane.

Ferro Backup System™ oferuje wyjątkowo szybkie wykonywanie kopii zapasowych w sieci lokalnej dzięki archiwizacji różnicowej, kompresji w stacjach roboczych i równoległemu wykonywaniu zadań. Program nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego czy napędów taśmowych. Kompresją danych zajmują się stacje robocze a więc na serwer archiwizacji można przeznaczyć zwykły PC z większym dyskiem twardym.  FBS 3.33 jest odporny na awarie i prosty we wdrożeniu – można go zainstalować bez konieczności konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Pobierz Ferro Backup System™ za darmo i sprawdź jego możliwości.

FBC używa się prawie bezobsługowo. Automatyczne zwalnianie miejsca na dysku, moduł alertów informujący o błędach ogranicza konieczność nadzoru nad programem. Program cechuje niskie zużycie zasobów systemowych a archiwizacja wykonywana jest niezauważalnie w tle. FBC kontroluje proces odzyskiwania danych z kopii różnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych. Opcja Open File Manager pozwala archiwizować otwarte pliki systemowe oraz pliki zablokowane przez inne procesy. Istnieje możliwość wykonania kopii zapasowej całego systemu operacyjnego oraz jego odtworzenia bez konieczności reinstalacji. Wypróbuj Ferro Backup System™ w wersji pl.

Licencja
Licencja, na jakiej można pobrać za darmo Ferro Backup System™ to trial. Bez rejestracji można podłączyć tylko dwie stacje robocze. Wersja ewaluacyjna Ferro Backup System™ to pełna wersja bez ograniczeń. Nie może być ona używana w celach komercyjnych.

Cena
Ferro Backup System™ full jest sprzedawany w 5 podstawowych pakietach po: 5, 10, 30, 50 i 100 licencji. W skład każdego pakietu wchodzi 1 licencja na moduł sterujący FBS Server oraz 5, 10, 30, 50 lub 100 licencji na oprogramowanie FBS Worker. Oto ceny według sklepu producenta: "ferrobackup.com/pl/buynow.html" na poszczególne pakiety: 5 stanowisk - 390 zł, 10 - 590 zł, 30 - 1290 zł, 50 - 2000 zł, 100 - 3500 zł. Zanim zdecydujesz się na zakup Ferro Backup System™ ściągnij darmowy plik wersji ewaluacyjnej.

Wymagania dla stacji roboczej
Procesor klasy Intel Pentium, 12 MB RAM, 2 MB wolnego miejsca na dysku. Systemy kompatybilne z Ferro Backup System™: Windows 7, 95, 98, Me, NT, 2000, XP, Vista, Windows Server 2000, 2003, 2008, karta sieciowa LAN/WiFi.

Wymagania dla serwera archiwizacji
Procesor klasy Intel Pentium III 1.5 GHz (zalecany dwurdzeniowy), 256 MB RAM (zalecane 512), 150 MB wolnego miejsca na dysku oraz dodatkowe miejsce na archiwa, karta sieciowa, Internet Explorer 6 lub nowszy. Ferro Backup System™ działa na Vista, XP, 98, Me, NT, 2000, Windows 7, Windows Server 2000, 2003, 2008.

Wypróbuj Ferro Backup System™ - pobierz już teraz. Szukasz programu podobnego do Ferro Backup System™? Free download aplikacji do archiwizacji danych znajdziesz w dziale archiwizowanie danych.


Podobne Archiwizowanie danych

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ferro Backup System 3.33Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie