Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FBackup 4.6

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Softland
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2011
Rozmiar: 13,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 169

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FBackup 4.6

FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje i to na różnych nośnikach danych w tym samym czasie, np. zachowując tworzoną kopię zarówno na dysku twardym, jak i na innym nośniku danych, takim jak przenośne urządzenie USB. Użytkownik może również skorzystać z opcji automatycznego tworzenia kopii danych, która będzie tworzona regularnie o wybranej przez siebie porze. Z licznych opcji tego bardzo przydatnego narzędzia, warto jeszcze wymienić możliwość bezpośredniego tworzenia archiwów ZIP, a także zabezpieczania ich hasłem, dzięki czemu użytkownicy mogą zaoszczędzić sporo przestrzeni na dysku. Archiwizacja odbywa się przy użyciu ZIP64, a więc użytkownicy mogą być pewni, że jakość kompresji będzie zadawalająca.

Dzięki wsparciu dla Volume Shadow Service, download FBackup umożliwia tworzenie kopii plików używanych przez inne aplikacje, pod warunkiem, że program jest zainstalowany w środowisku Windows począwszy od wersji XP. Ponadto FBackup, automatycznie przeszukuje sieć w poszukiwaniu aktualizacji, dzięki czemu użytkownik jest szybko informowany o wszelkich aktualizacjach. Aplikacja jest dostępna w kilkunastu wersjach językowych, w tym oczywiście w języku polskim.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FBackup 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie