Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 8.1

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: EFSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 3,75 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 238

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 8.1

EF Commander 8 to najnowszy program niemieckiej firmy EFSoftware. EF Commander jest wszechstronnym i wielozadaniowym menadżerem plików przeznaczonym dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Jak wszystkie menadżery plików oferuje on prostą i szybką obsługę plików i folderów zgromadzonych na komputerze. EF Commander 7.8 w wersji pl działa od momentu instalacji. Nie ma potrzeby instalowania dla programu EF Commander 8 osobnego spolszczenia. Przetestuj EF Commander 8 – pobierz plik instalacyjny już teraz.

Podstawowym zadaniem programu EF Commander jest zarządzaniem plikami i folderami zgromadzonymi na dysku komputera. Dzięki nowoczesnemu i przyjaznemu interfejsowi EF Commander 8 to program idealnie wykonujący to zadanie. Okno EF Commandera podzielone jest na okna, w których można ustawić kilka różnych widoków, aby optymalnie dostosować program do swych potrzeb. Ciekawą funkcją jest wbudowany odtwarzacz multimedialny. Odtwarzacz obsługuje playlisty, tagi ID3. Można na nim odtwarzać pliki audio i wideo. Odtwarzacz obsługuje 30 formatów, w tym MP3, Ogg/Vorbis, FLAC, WMA i WAV. Istnieje możliwość odtwarzania innych formatów po zainstalowaniu specjalnych pluginów. EF Commander 8 za free możesz testować przez miesiąc.

EF Commander pozwala na zbiorową, prostą zmianę nazw plików. EF Commander umożliwia wyświetlanie miniaturek plików graficznych a więc nie trzeba otwierać osobnego programu do przeglądania grafiki. Istnieje możliwość dodania do EF Commander wtyczek XnView i IrfanView i powiększenia liczby obsługiwanych formatów do czterystu. EF Commander współpracuje z programem Nero Burning ROM i pozwala szybko nagrywać płyty CD i DVD. EF Commander jako pierwszy menadżer plików wprowadził obsługę palmtopów pracujących na Windows CE. EF Commander posiada wbudowany archiwizer 7-Zip, dzięki któremu można spakować pliki lub foldery w dwadzieścia różnych formatów: 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, IMG, ISO (ISO9660), LHA, RAR, RPM, SFX, SQX, TAR, TBZ, TGZ, ZIP, Zip64, ZOO.

Obsługa protokołu FTP umożliwia EF Commander download plików metodą FxP (przesyłanie danych z serwera FTP na drugi bez używania połączenia użytkownika) a pobieranie może być zatrzymywane i wznawiane. EF Commander posiada wewnętrzny edytor testowy oraz edytor HEX. Inne funkcje EF Commandera to: możliwość dzielenia dużych plików i łączenia ich ponownie; tworzenie i sprawdzanie sum kontrolnych w formatach SFV, MD5 i SHA1; funkcja synchronizacji stacji roboczej laptopem lub LAN. Funkcje archiwizacji czy przeglądarki można rozszerzać wtyczkami (dostępne rozszerzenia do formatów WLX, WCX, WFX). Zaoszczędzisz czas i zasoby używając EF Commander 8 – ściągnij go klikając na zielony przycisk.

EF Commander 8 działa po polsku oraz w dwudziestu sześciu innych językach: angielskim, bułgarskim, chińskim, czeskim, duńskim, francuskim, galicyjskim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, katalońskim, koreańskim, litewskim, łotewskim, macedońskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, słowackim, szwedzkim, tajwańskim, ukraińskim, węgierskim i włoskim. EF Commander 7.8 za darmo dostępny jest na licencji trial.

Licencja i cena EF Commander
EF Commander 8 nie jest freeware. EF Commander 8 to trial działający trzydzieści dni od momentu instalacji. Dodatkowo, co pewien czas pojawia się okno przypominające o konieczności wykupienia licencji. Program można zakupić bezpośrednio ze strony producenta. Oferowane są różne formy płatności – PayPal, przelew, karta kredytowa, a nawet, co jest dość rzadko spotykane, akceptowana jest zapłata gotówką wysłaną listem. Koszt programu to 29,75 euro. Kupując przez system Share.It lub Avangate zapłacimy 25 euro.

Wymagania systemowe
EF Commander 8 działa na OS Windows 95, 98, 2000, ME, XP, 2003 oraz Vista. Nie ma oficjalnych informacji dotyczących działania EF Commander 8 na Windows 7.

Zapraszamy do działu Narzędzia, gdzie do pobrania, oprócz EF Commander 8, czekają inne programy ułatwiające prace na komputerze.

Podobne Archiwizowanie danych

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie