Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 8.1

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: EFSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.09.2009
Data modyfikacji: 28.09.2011
Rozmiar: 3,75 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 239

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 8.1

EF Commander 8 to najnowszy program niemieckiej firmy EFSoftware. EF Commander jest wszechstronnym i wielozadaniowym menadżerem plików przeznaczonym dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Jak wszystkie menadżery plików oferuje on prostą i szybką obsługę plików i folderów zgromadzonych na komputerze. EF Commander 7.8 w wersji pl działa od momentu instalacji. Nie ma potrzeby instalowania dla programu EF Commander 8 osobnego spolszczenia. Przetestuj EF Commander 8 – pobierz plik instalacyjny już teraz.

Podstawowym zadaniem programu EF Commander jest zarządzaniem plikami i folderami zgromadzonymi na dysku komputera. Dzięki nowoczesnemu i przyjaznemu interfejsowi EF Commander 8 to program idealnie wykonujący to zadanie. Okno EF Commandera podzielone jest na okna, w których można ustawić kilka różnych widoków, aby optymalnie dostosować program do swych potrzeb. Ciekawą funkcją jest wbudowany odtwarzacz multimedialny. Odtwarzacz obsługuje playlisty, tagi ID3. Można na nim odtwarzać pliki audio i wideo. Odtwarzacz obsługuje 30 formatów, w tym MP3, Ogg/Vorbis, FLAC, WMA i WAV. Istnieje możliwość odtwarzania innych formatów po zainstalowaniu specjalnych pluginów. EF Commander 8 za free możesz testować przez miesiąc.

EF Commander pozwala na zbiorową, prostą zmianę nazw plików. EF Commander umożliwia wyświetlanie miniaturek plików graficznych a więc nie trzeba otwierać osobnego programu do przeglądania grafiki. Istnieje możliwość dodania do EF Commander wtyczek XnView i IrfanView i powiększenia liczby obsługiwanych formatów do czterystu. EF Commander współpracuje z programem Nero Burning ROM i pozwala szybko nagrywać płyty CD i DVD. EF Commander jako pierwszy menadżer plików wprowadził obsługę palmtopów pracujących na Windows CE. EF Commander posiada wbudowany archiwizer 7-Zip, dzięki któremu można spakować pliki lub foldery w dwadzieścia różnych formatów: 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, IMG, ISO (ISO9660), LHA, RAR, RPM, SFX, SQX, TAR, TBZ, TGZ, ZIP, Zip64, ZOO.

Obsługa protokołu FTP umożliwia EF Commander download plików metodą FxP (przesyłanie danych z serwera FTP na drugi bez używania połączenia użytkownika) a pobieranie może być zatrzymywane i wznawiane. EF Commander posiada wewnętrzny edytor testowy oraz edytor HEX. Inne funkcje EF Commandera to: możliwość dzielenia dużych plików i łączenia ich ponownie; tworzenie i sprawdzanie sum kontrolnych w formatach SFV, MD5 i SHA1; funkcja synchronizacji stacji roboczej laptopem lub LAN. Funkcje archiwizacji czy przeglądarki można rozszerzać wtyczkami (dostępne rozszerzenia do formatów WLX, WCX, WFX). Zaoszczędzisz czas i zasoby używając EF Commander 8 – ściągnij go klikając na zielony przycisk.

EF Commander 8 działa po polsku oraz w dwudziestu sześciu innych językach: angielskim, bułgarskim, chińskim, czeskim, duńskim, francuskim, galicyjskim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, katalońskim, koreańskim, litewskim, łotewskim, macedońskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, słowackim, szwedzkim, tajwańskim, ukraińskim, węgierskim i włoskim. EF Commander 7.8 za darmo dostępny jest na licencji trial.

Licencja i cena EF Commander
EF Commander 8 nie jest freeware. EF Commander 8 to trial działający trzydzieści dni od momentu instalacji. Dodatkowo, co pewien czas pojawia się okno przypominające o konieczności wykupienia licencji. Program można zakupić bezpośrednio ze strony producenta. Oferowane są różne formy płatności – PayPal, przelew, karta kredytowa, a nawet, co jest dość rzadko spotykane, akceptowana jest zapłata gotówką wysłaną listem. Koszt programu to 29,75 euro. Kupując przez system Share.It lub Avangate zapłacimy 25 euro.

Wymagania systemowe
EF Commander 8 działa na OS Windows 95, 98, 2000, ME, XP, 2003 oraz Vista. Nie ma oficjalnych informacji dotyczących działania EF Commander 8 na Windows 7.

Zapraszamy do działu Narzędzia, gdzie do pobrania, oprócz EF Commander 8, czekają inne programy ułatwiające prace na komputerze.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie