Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 6.80

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: EFSoftware
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 5,54 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 267

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis EF Commander 6.80

 Menadżer plików, pozwalający również na edycje plików, archiwizację i bycie klientem FTP. Jest alternatywą dla Nortona Commandera, posiada zbliżony interfejs i menu. Użytkownik może operować na plikach oraz katalogach w dwóch oknach, korzystać z funkcji "przeciągnij i upuść", używać drzewa katalogów.

Aplikacja współpracuje z wieloma formatami spakowanych plików, np.: IMG, CAB, ARC, ACE, BZIP2, TAR, ZOO, UU, MINE. zainstalowana przeglądarka jest pozwala na wyświetlanie plików tekstowych, muzycznych, graficznych, wideo- m.in. AVI, DBF, EMF, GIF, HTML, JPEG, MP3, TIFF, TXT, WAV, XPM. Aplikacja ma liczne funckje. Dodatkowo program posiada takie funkcje jak klient FTP, błyskawiczne uruchamianie programów, ma wbudowany edytor tekstowy, pozwala na personalizację wyglądu, ma polski interfejs.


Umożliwia nagrywanie płyt CD/DVD dzięki zainstalowanej obsłudze aplikacji Nero Burning ROM. Nagrywanie jednak możliwe jest, jeśli na komputerze znajduje się cała i zarejestrowana wersja programu Nero Burning ROM.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 6.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie