Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 1.4

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Dropbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Data modyfikacji: 23.10.2012
Rozmiar: 16,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 452

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 1.4

Dropbox to bardzo przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie plików na zewnętrznym serwerze - “w chmurze”, dzięki czemu użytkownik może uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, i  to z dowolnego urządzenia, oczywiście podłączonego do sieci. Może się to okazać niezwykle przydatne, podczas podróżowania czy wyjazdów służbowych, kiedy nie zawsze mamy czas i głowę by wszystkie dane z różnych urządzeń przenieść na jeden nośnik. Wszystkie umieszczone na serwerze Dropbox pliki są przetrzymywane w bezpiecznym środowisku, do którego ma dostęp tylko ich właściciel, dlatego nie ma obawy, że zostaną one wykradzione. Na starcie i do tego zupełnie za darmo, użytkownik Dropbox otrzymuje przestrzeń z limitem do 2GB danych, co w zupełności powinno wystarczyć w codziennym użytkowaniu. Oczywiście bardziej wymagający mogą dokupić dodatkowe miejsce, aż do 100GB, za odpowiednią opłatą.

Aplikacja działa z większością systemów dostępnych na rynku, począwszy od Windows, Linux i Mac OS X, a skończywszy na iPhone, Android i BlackBerry. Download Dropbox tworzy na dysku specjalny folder „My Dropbox”, który jest automatycznie synchronizowany przez klient programu, dzięki czemu wszelkie zmiany w nim wprowadzane są natychmiastowo odzwierciedlane w zawartości naszego serwera. Program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Przeszkadzać może jedynie brak wersji Dropbox pl, ale i bez tego nikt nie powinien  mieć żadnych problemów z jego obsługą.

Podobne Archiwizowanie danych

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie