Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dropbox 0.6.557

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent:
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.09.2009
Rozmiar: 14.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 232

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dropbox 0.6.557

Jeśli pracujesz na kilu urządzeniach - komputerze, laptopie, telefonie lub używasz różnych urządzeń w szkole, w pracy i w domu, na pewno czasem masz dość przenoszenia lub przesyłania między nimi plików. Aby zadbać by na wszystkich urządzeniach były te same, aktualne pliki, nie trzeba już wysyłać ich e-mailem lub przenosić w pamięci USB. Dropbox został stworzony po to, aby wszystkie twoje dokumenty były w jednym miejscu i aby można było mieć do nich ciągły dostęp z różnych lokalizacji. Program Dropbox dostępny jest za darmo.

Zapisując dowolny plik w Dropbox 0.6.557 upewniasz się, że taka sama wersja będzie dostępna na wszystkich urządzeniach z których korzystasz. Dzięki Dropbox możesz udostępnić do pobrania pliki rodzinie i przyjaciołom. Możesz dzielić się całą zawartość Dropbox lub tylko wybranymi plikami. Dropbox umożliwia download najbardziej aktualnej wersji pliku dlatego Dropbox doskonale sprawdza się w projektach zespołowych. Dropbox może służyć jako miejsce na przechowywanie kopii zapasowych ważnych dokumentów. Na chwilę obecną Dropbox po polsku nie jest dostępny – wersja angielska to jedyna dostępna wersja.

Dropbox za free daje konto o pojemności 2GB. Istnieje możliwość wykupienia miejsca do 100GB. Nie ma ograniczeń co do wielkości lub ilości przechowywanych plików o ile nie przekraczają limitu konta.  Dropbox przechuje na serwerach dane przez 30 dni a więc w każdej chwili możesz odzyskać usunięte dane lub wrócić do poprzednich wersji dokumentów. Wypróbuj Dropbox, ściągnij instalkę klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Wymagania sprzętowe
Minimum 512MB pamięci RAM. Wolne miejsce na dysku równe pojemności konta na Dropbox.

Wymagania systemowe
Najnowszy Dropbox jest kompatybilny z systemami Windows XP oraz Windows Vista (x32 i x64). Oficjalne źródła nie potwierdzają zgodności Dropbox z Windows 7. Najnowsze wersje przeglądarek Internet Explorer, Firefox lub Opera do obsługi Dropbox przez przeglądarkę.

Cena Dropbox Pro
Po rejestracji w serwisie Dropbox użytkownik dostaje do wykorzystania 2GB wolnego miejsca. Jeśli nie jest to wystarczająca ilość, istnieją cztery płatne opcje rozszerzenia: konto 50GB w cenie 9.99USD za jeden miesiąc lub 99.00USD za rok oraz konto o pojemności 100GB w cenie 19.99USD za miesiąc lub 199.00USD za rok.

Licencja
Oprogramowanie Dropbox jest freeware. Używanie go jest bezpłatne. Program Dropbox nie jest trial a ewentualne koszty wynikają jedynie z możliwości wykupienia większej ilości miejsca na serwerze. Trwają prace nad Dropbox w wersji pl i innymi wersjami językowymi. Dropbox spolszczenie również nie jest dostępne.

Polecamy Dropbox – pobierz plik instalacyjny i wypróbuj jego możliwości. 

Podobne Archiwizowanie danych

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dropbox 0.6.557Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie