Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriveImage XML 2.00

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Runtime Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 1,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 436

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriveImage XML 2.00

DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

Aplikacja pozwala w niezwykle łątwy sposób tworzyć kopie zapasowe lub obrazy całych partycji i dysków twardych. Dzięki technologii Volume Shadow Services, DriveImage może pracować również wtedy gdy dysk jest w użyciu. Obsługiwane są następujące systemy plików - FAT 12, 16, 32 i NTFS.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriveImage XML 2.00Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie