Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DriveImage XML 2.3

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Runtime Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1019

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DriveImage XML 2.3

DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.


Aplikacja pozwala w niezwykle łatwy sposób tworzyć kopie zapasowe lub obrazy całych partycji i dysków twardych. Dzięki technologii Volume Shadow Services, DriveImage może pracować również wtedy gdy dysk jest w użyciu. Obsługiwane są następujące systemy plików - FAT 12, 16, 32 i NTFS. 

Podobne Archiwizowanie danych

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DriveImage XML 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie