Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo BackUp 4.2

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Comodo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.04.2009
Data modyfikacji: 16.01.2013
Rozmiar: 36 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 462

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo BackUp 4.2

Pobierz za darmo wspaniały program do wykonywania kopii zapasowych - Comodo BackUp!

Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie. Posiadane przez Ciebie pliki mogą być bezcenne i niemożliwe do odzyskania - na przykład zdjęcia z wakacji czy spotkania z przyjaciółmi. Jak zabezpieczyć się przed takimi nieprzyjemnymi wypadkami?

Możesz wykonywać regularne backupy swoich plików, jednak jest to dość czasochłonne i musisz o tym pamiętać. Jest jednak prosta metoda, aby ułatwić sobie życie. To Comodo BackUp, prosty w obsłudze program, ktróy pozwoli Ci tworzyć  i używać backupy już 5 minut po załadowaniu ich. Wskazujesz jedynie źródło i foldery docelowe, a także ustalasz czas wykonywania kopii zapasowych. Od tego momentu gdy utracisz pliki w jednym z opsiywanych powyżej przypadków, dzięki darmowemu programowi Comodo BackUp bez trudu odzyskasz je z powrotem.

Comodo BackUp jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących użytkowników komputerów, jak też i ekspertów. Pozwala na wykonywanie kopii plików zarówno na dysk twardy, jak też i na sieciowe serwery FTP, a także zapis na nośnikach CD lub DVD. Dotyczy to również nośników wielosesyjnych. Dodatkowo po każdym wykonaniu backupu dostajesz szczegółowy raport na jego temat. Dla zaoszczędzenia miejsca wszystkie wykonane darmowym programem Comodo BackUp kopie bezpieczeństwa pakowane są w formacie zip.

Bezpłatny program Comodo BackUp z pewnością uchroni Cię przed utratą ważnych plików. Pobierz go całkowicie za darmo i nie myśl już o zagrożeniach dla Twych danych! Ten program został stworzony przez firmę Comodo, której produktom zaufało na całym świecie ponad pół miliona użytkowników - zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Darmowy program Comodo BackUp sprawdza się zarówno w domu, jak i w firmie. Nie czekaj więc, aż będzie za późno, tylko pobierz go (całkowicie bezpłatnie) i nie martw się o utratę plików z waznymi informacjami!

Podobne Archiwizowanie danych

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo BackUp 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie