Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cobian Backup 9.5.0.201

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Luis Cobian
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2008
Rozmiar: 9.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, Vista, NT
Liczba pobrań: 636

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cobian Backup 9.5.0.201

Cobian Backup to darmowe i proste narzędzie do tworzenia kopii zapasowych.

Program posiada funkcję synchronizacji danych z wybranych folderów, archiwizacji (możliwości aplikacji ograniczone są do kopiowania folderów i plików). Aplikacja posiada również opcję wysyłania zarchiwizowanych danych na serwer FTP, dzięki temu gdy tylko posiadamy dostęp do Internetu mamy możliwość poprania naszych archiwów. Cobian Backup korzysta z wielu metod kompresji w tym niezwykle silnego kodowania RSA-Rijndae.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cobian Backup 9.5.0.201Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie