Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cobian Backup 10

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Louis Cobian
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2010
Rozmiar: 14.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 571

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cobian Backup 10

Cobian Backup 10 to kolejna część bardzo dobrego programu, służącego do archiwizowania i synchronizacji danych, który od wielu lat cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników. Opinie o Cobian Backup 10 są bardzo pozytywne, gdyż aplikacja ta posiada sporo ciekawych funkcji, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces archiwizacji. Warto jednak pamiętać, że najnowszy Cobian Backup 10 pozwala jedynie na kopiowanie plików, bądź archiwów i ich ewentualne szyfrowanie, jednak bez kompleksowej i pełnej archiwizacji całego dysku. Na szczęście Cobian Backup 10 jest za darmo i dlatego nawet sceptyczni użytkownicy powinni go wypróbować i sprawdzić jak wiele funkcji zawiera ten prosty program.

Darmowy Cobian Backup 10 pozwala m.in. na przenoszenie danych na inny dysk, wymienne nośniki danych, a także serwery, dzięki wbudowanemu klientowi FTP. Dzięki pracy autora, dostępna jest wersja Cobian Backup 10 po polsku, która znacznie ułatwia korzystanie z tej aplikacji. Spolszczenie Cobian Backup 10 stoi na wysokim poziomie i wraz z innymi wersjami językowymi świadczy o profesjonalizmie twórcy. Jeśli szukasz programu do kompleksowej archiwizacji danych to pobierz Cobian Backup 10 pl i zabezpiecz swoje pliki przed nieprzewidzianą awarią. Instrukcja jak zainstalować Cobian Backup 10 jest zbędna, gdyż wszystko wyjaśnia wbudowany instalator, tak więc nie pozostaje nic innego jak zasysać i korzystać.

Cobian Backup 10 na Windows 7 i XP oprócz kopiowania plików i folderów pozwala również na ich kompresję, dzięki czemu można zaoszczędzić masę miejsca. Kompresja może zostać przeprowadzona w najróżniejszych formatach, a mianowicie w Zip, SQX czy choćby 7z. Funkcja szyfrowania natomiast pozwala na zabezpieczenie danych przed ewentualną kradzieżą. To wszystko oferuje Cobian Backup 10 i to za free! Program odznacza się również bardzo niskimi wymaganiami, które nie obciążają pracy komputera. Cobian Backup 10 np. w Vista, ale i w innych systemach Windows może spokojnie działać w tle i nie zakłócać pracy innych aplikacji. Poza tym program pozwala również na automatyczne zarządzanie niektórymi funkcjami, dzięki czemu nie trzeba mu poświęcać zbyt wiele uwagi. Niestety nie ma wersji Cobian Backup 10 na MAC czy Linux, gdyż program ten jest w pełni dedykowany posiadaczom systemów operacyjnych od Microsoft. Download Cobian Backup 10 jest dostępny poniżej. Jeżeli interesuje cię inny program do archiwizowania danych, poszukaj w kategorii archiwizacja danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cobian Backup 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie