Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clonezilla 1.2

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Clonezilla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2010
Rozmiar: 108 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 618

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Clonezilla 1.2

Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania. Jej dystrybucja to minimalistyczne LiveCD, co pozwala na uruchamianie programu z płyty CD, a także możemy wrzucić Clonezilla na pendrive USB. A czy warto? Jak najbardziej, ponieważ to świetna deska ratunku, w przypadku kłopotów z rozruchem komputera.

Clonezilla obsługuje Windows 7, Vista, XP, a także wcześniejsze systemy z rodziny Windows, nadto jest także edycja programu na Linuxa i Mac OS X. Dodatkowo istnieje również edycja przeznaczona do serwerów, która pozwala administratorom stworzyć kopię systemu na ponad 40 maszynach naraz! Jako że program jest bardzo stabilny, z pewnością nikt nie będzie narzekać na szybkość i jakość jego działania. Można przekonać się o tym samemu, wykonując download Clonezilla z tej właśnie strony. Dzięki aplikacji będziemy mogli bez trudu przywrócić system do działania po awarii, a także ustalać punkty zapisu w lokacjach zewnętrznych.

Najnowsza wersja aplikacji (do pobrania z tej strony) zawiera szereg aktualizacji komponentów. Mamy tu Partclone 0.2.16, Syslinux 4.03 i inne. Mechanizm osc-live-run-menu został udoskonalony, załatano tez kilka dziur w całości. Dzięki temu program działa z maksymalną wydajnością i przyda się każdemu użytkownikowi. Polecamy zwłaszcza osobom instalującym dużo programów czy też gier – w przypadku jakiejś awarii da się uniknąć strat.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clonezilla 1.2

dodał: ~Diablox200 , 18.06.2013

bardzo dobry sprzet polecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie