Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Backup4all 4.2 build 155

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Softland
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 10.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 223

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Backup4all 4.2 build 155

Backup4all 4 to program służący do tworzenia kopii zapasowej danych, którą dzięki funkcjom tego programu można od razu zabezpieczyć hasłem, bądź też wypalić na płycie CD/ DVD lub innym nośniku danych. Download Backup4all 4 pozwala na uzyskanie dostępu do aplikacji mającej na celu ochronę danych przed skasowaniem, uszkodzeniem, oraz kradzieżą. Wersja Backup4all 4 jest za free w edycji Lite, natomiast wersja Professional wymaga płatnej rejestracji. Dzięki dodatkowemu spolszczeniu możliwe jest korzystanie z Backup4all 4 po polsku co znacznie ułatwia korzystania z tej aplikacji, do czego gorąco zachęcamy. Więcej podobnych programów w kategorii archiwizowanie danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • FBackup

  FBackup to zupełnie darmowy program do wykonywania kopii zapasowych plików, który ułatwia zabezpieczanie danych przed ich ewentualną utratą. Aplikacja pozwala użytkownikom na szybkie wykonanie kopii dokumentów, ustawień, plików stworzonych przez inne aplikacje

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Backup4all 4.2 build 155Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie