Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Back4Win 5.0.0.4

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Alistair George Manufacturing
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 1,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 307

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Back4Win 5.0.0.4

Back4Win 5.0.0.4 to niewielkie narzędzie służące do wykonywania kopii zapasowych plików i folderów. Program korzysta z fo­rmatu kompresji ZIP, pozwala utworzyć archiwa samorozpakowujące się. Back4Win 5.0.0.4 pozwala zarchiwizować pliki do formatu EXE. Ponadto, program może monitorować system wykonując stale kopie najważniejszych plików, tworzyć raporty przeprowadzonych działań oraz dodawać komentarze do plików ZIP. Back4Win z menu pl nie jest dostępny. Wypróbuj Back4Win – pobierz już teraz za darmo.

Licencja
Back4Win jest free – za jego pobranie i używanie nie są pobierane żadne opłaty.

Szukasz programów podobnych do Back4Win? Download najnowszych wersji programów do archiwizacji danych możliwy w dziale archiwizowanie danych.


Podobne Archiwizowanie danych

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Back4Win 5.0.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie