Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto-Backup 1.5.0.2

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Auto-Backup Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Data modyfikacji: 13.10.2011
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1233

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auto-Backup 1.5.0.2

Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku. Dlaczego? Otóż aplikacja współpracuje z serwerami producenta i wszystkie archiwizowane pliki właśnie na nie są przesyłane. Dzięki temu mamy pewność, że gdziekolwiek byśmy nie byli, najważniejsze pliki będą zawsze dla nas dostępne. Auto-Backup 1.5.0.2 jest za darmo, choć istnieje także wersja płatna  programu. W wersji darmowej możemy przesłać na serwer do 1 GB danych. W płatnej – więcej. Zanim jednak zdecydujemy się wydać na nią pieniądze, polecamy download Auto-Backup 1.5.0.2 w wydaniu darmowym i sprawdzenia, co wart jest program.

Automatyczny backup danych odbywa się w wybrane dni o określonej godzinie lub też można wykonać go ręcznie. O wszystkim decyduje użytkownik. Dotyczy to także plików, które mają być zarchiwizowane. Dostępny za free Auto-Backup 1.5.0.2 pozwala pokazać każdemu, jakie pliki i foldery chce on mieć regularnie archiwizowane. Dzięki temu otrzymujemy wygodnego, wirtualnego asystenta, a w razie awarii twardego dysku nie tracimy ważnych danych. Należy też zaznaczyć, że za poufność przesyłanych danych odpowiada algorytm AES i szyfrowanie SSL. Dzięki temu nikt niepowołany nie przechwyci naszych danych.

Po pobraniu i instalacji programu musimy się zarejestrować. Jest to możliwe przy pierwszym uruchomieniu aplikacji. Oczywiście rejestracja to operacja również darmowa. Dlatego warto poznać Auto-Backup 1.5.0.2, a ponieważ jest on darmowy, nie kosztuje to ani grosza. Jako że bezpieczeństwo danych to rzecz dla każdego istotna, radzimy spróbować!

Podobne Archiwizowanie danych

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Ferro Backup System

  Ferro Backup System to oprogramowanie pozwalające na ochronę danych i komputerów podłączonych do sieci komputerowej, oparte na systemie klient/ serwer. Dzięki niemu możliwe staje się zarchiwizowanie pojedynczych plików, katalogów, a nawet całego dysku twardego, a następnie ich odtworzenie w przypadku m.in. awarii.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auto-Backup 1.5.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie