Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa 2011 11.5.27

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 39.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 219

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa 2011 11.5.27

Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach. Z programu możemy uzyskać wszelkie informacje o archiwum, czyli numer kopii bezpieczeństwa, datę utworzenia, nazwę archiwum oraz miejsce jego przechowywania. Dodatkowo poznamy dzięki niemu rozmiar archiwum oraz rodzaj nośnika.

Program Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa umożliwia dodawanie załączników do utworzonych rekordów oraz rozbudowany moduł planowania zadań, w którym można precyzyjnie określać zadania do wykonania, monitorować postęp realizacji zadania, definiować wykonawców oraz szereg innych funkcji. Pobierz Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa w wersji demonstracyjne, aby zapoznać się z jego funkcjami.

Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa posiada możliwość tworzenia szeregu wydruków. Program w wersji Biznes współpracuje z serwerami baz zdalnych takich jak: MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Oracle. Dedykowany jest osobom, które z racji zadań pełnionych na stanowisku pracy muszą często wykonywać kopie bezpieczeństwa danych firmy, kontaktów, danych księgowych, itp. Download Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa w wersji testowej jest całkowicie darmowy. Pobierz go i zobacz, jak skutecznie usprawni i usystematyzuje prace związane z archiwizacją danych.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa 2011 11.5.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie