Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Backup 2010

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Rozmiar: 2,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 235

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Backup 2010

Asystent Backup 2010 to bardzo użyteczny program, który umożliwia ustawienie harmonogramu tworzenia kopii bezpieczeństwa. Program posiada intuicyjny interfejs, co zapewnia łatwą obsługę. Przeznaczony jest dla każdego, kto chce zautomatyzować cykliczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa na jednym lub wielu komputerach.

Jedną z głównych cech programu jest możliwości archiwizowania danych za pomocą kompresji w formacie ZIP. Z uwagi na jej popularność, możliwe jest przeglądanie zarchiwizowanych danych oraz  ich ręczne rozpakowywania za pomocą różnych innych narzędzi.

Dodatkowym plusem Asystenta Backup 2010 jest możliwość wykorzystywania go jako Harmonogramu zadań. Dzięki tej funkcji można zautomatyzować wykonywanie różnych operacji w komputerze, jak np. uruchamianie zewnętrznych aplikacji, programów wsadowych, zamykania systemu, wylogowania użytkownika, przenoszenia danych, restartu systemu o określonej godzinie itp. Jest możliwy download programu Asystent Backup 2010 w wersji testowej. Pozwoli Ci on zapoznać się z jego możliwościami.

Dostępny po polsku Asystent Backup 2010 potrafi również wywoływać dowolną stronę WWW po wykonaniu zleconego zadania oraz przekazywać jej różne dodatkowe informacje. Dzięki temu istnieje możliwość przygotowania odpowiedniego skryptu i zdalne kontrolowanie czy dane zadania, kopie itp. zostały wykonane na wszystkich komputerach.

Dodatkowe możliwości:
- pakowanie do ZIP, ZIP64, możliwość pracy na systemach XP, Vista, 7
- niskie obciążenie procesora - podczas wykonywania backupu praca jest nadal możliwa dowolna ilość wpisów do harmonogramu zadań
- sortowanie zaplanowanego harmonogramu zadań
- możliwość pisania i uruchamiania plików wsadowych .bat z poziomu programu
Wykonaj więc download wersji testowej Asystent Backup 2010 i przekonaj się, co potrafi ta aplikacja!

Podobne Archiwizowanie danych

 • Auto-Backup

  Auto-Backup 1.5.0.2 to program, który możemy polecić dosłownie każdemu użytkownikowi. Jest to aplikacja służąca do archiwizacji ważnych dla użytkownika danych, a co najważniejsze – nigdy ich nie utracimy, nawet w wypadku uszkodzenia twardego dysku.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Backup 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie