Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis True Image Home 2011

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Acronis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.09.2010
Rozmiar: 181 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 223

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis True Image Home 2011

Acronis True Image Home to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi potrzebującemu stworzyć obraz pliku, folderów lub też całej partycji. Dzięki aplikacji można również utworzyć obraz twardego dysku. Mamy tu dwie możliwości: zrzut całego twardego dysku bądź partycji jako jeden plik lub też wybrania pojedynczych plików i folderów do zachowania w tym formacie. Download Acronis pozwoli więc na stworzenie w prosty i szybki sposób kopii zapasowej całego systemu!

Niestety, nie jest to rzecz darmowa. Mamy tu wersję testową (trial) programu, który pozwoli ocenić zalety i możliwości aplikacji. Zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią możliwość wykorzystania kreatora pozwalającego na kontrolę wszystkich etapów tworzenia obrazu, a także wygodny interfejs i prostotę obsługi. Do zaawansowanego używania programu przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma jak dotąd wydania Acronis True Image Home pl.

A komu właściwie można polecić ten program? Przede wszystkim osobom odpowiedzialnym za przechowywanie danych i nadzór nad nimi. Dzięki tej aplikacji można wykonywać kopie zapasowe i obraz wybranych elementów nawet codziennie! Choć program nie jest darmowy, to wydanie kwoty na zakup z pewnością pozwoli na większy komfort pracy i magazynowania danych. Jeśli przydarzy się awaria systemu lub też uszkodzenie np. twardego dysku, będzie można w łatwy sposób odzyskać go w całości. Nim jednak ktokolwiek zdecyduje się wydać na to pieniądze,  zapraszamy do pobrania wersji trial, która pokaże jego możliwości. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo sprawdzić, czy aplikacja zaspokaja potrzeby użytkownika.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • DriveImage XML

  DriveImage XML to program służący do tworzenia i przywracania kopii zapasowych danych.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis True Image Home 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie