Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis True Image Home 2009

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Arconis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 87.5 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1112

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis True Image Home 2009

Acronis True Image Home to narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych oraz do późniejszego ich odczytywania.

Acronis True Image Home w wersji free potrafi wykonywać kopie zapasowe całej zawartości twoich dysków twardych - systemu operacyjnego, danych, aplikacji, grafik, plików multimedialnych, dokumentów itp. Do głównych cech Acronis True Image należy zaliczyć jego wszechstronność i prostotę obsługi większość czynności, które składają sie na wykonanie niezbędnych kopi bezpieczeństwa sprowadza się do pojedynczego kliknięcia. Program dodatkowo zapewnia ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami podczas procesu przywracania zawartości twoich dysków z utworzonej uprzenio kopii zapasowej.

Program Acronis True Image działa pod Windows (Vista, Xp, Windows 7), jak i pod inne systemy operacyjne. Przede wszystkim Acronis True Image współpracuje z Linux i MAC. Nie ma jeszcze co prawda Acronis True Image w wersji pl, być może jednak w Internecie pojawi się spolszczeń  do tego programu. Na naszej stronie nie najdzie się również Acronis True Image Home 2009 Key, który potrafiłby ominąć zabezpieczenia do pogramu bez ponoszenia kosztów. Niestety działania takie są nielegalne a nasz serwis nie promuje ich. Dlatego można tutaj pobrać tylko wersje demonstracyjna programu.

Download Acronis True Image dostępny na naszym portalu. Inne programy tego typu, można znaleźć w dziale Archiwizowanie Danych. ­Zobacz także najnowsza wersje programy dostępną pod tym linkiem:­ Acronis True Image Home.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Password Manager XP

  Password Manager XP to prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaszyfrujemy poufne dane i w bezpieczny sposób przechowamy wszystkie hasła.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Syncovery

  Bardzo przydatny i prosty w obsłudze program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów, partycji i innych elementów zapisanych na dysku twardym.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis True Image Home 2009

dodał: ~zaxa , 24.07.2009

już jest po polsku

dodał: ~Twój komentarz , 08.03.2009

Acronis True Image Home 2009 kiedy po polsku

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie