Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis True Image Home 2012

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Acronis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 240 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1712

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis True Image Home 2012

­Acronis True Image Home to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików. Acronis True Image Home download znajduje się poniżej, wystarczy wcisnąć zielony przycisk download.

Prezentowana tu aplikacja jest w pełni funkcjonalną piętnastodniową testową wersją wielofunkcyjnego narzędzia zapewniającego kompleksowe usługi archiwizacyjne. Program umożliwia również przywracanie utraconych danych zarówno w przypadku całych partycji jak i pojedyńczych plików. Istotnym udogodnienie jest możliwość dokonywania większości operacji bez konieczności restaru systemu.

Największym mankamentem aplikacji jest fakt, że Acronis True Image Home nie jest free. Fakt ten sprawia, że program ten jest mało popularny w swojej dziedzinie i bardzo łatwo wypierany przez konkurencje. Trialowa licencja jaką mamy do zaoferowania niestety nie jest wystarczająca aby odczuć na co tak na prawdę stać urządzenie.

Wymagania:

Aplikacja Acronis True Image Home działa na Windows 7, oraz innych systemach wydanych przez firmę microsfoft. Dostępna jest także na systemach linuxowskich.

Bardzo często w sieci można spotkać zapytania o Acronis True Image Home serial. Działania takie są nielegalne i ich nie popieramy, na naszej stronie znajduje się tylko wersja demonstracyjna programu, która to dostępna jest za darmo. W interncie można spotkać bez problemów nowsze wersje programu, lub tak zwane uzupełnienia, aktualizacje czy dodatki. W celu wyszukania takich plików powinniśmy wpisać w wyszukiwarce Acronis True Image Home build 8053 home. ­

­Więcej programów tego typu, można łatwo znaleźć przeskakując do działu Archiwizowanie Danych. Zobacz także najnowsza wersje programy dostępną pod tym linkiem:­ Acronis True Image Home­.

Podobne Archiwizowanie danych

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Clonezilla

  Clonezilla 1.2 to dość użyteczna aplikacja, przeznaczona do tworzenia kopii zapasowych systemu operacyjnego. Przyda się zarówno w domu, jak i w firmie, tym bardziej, ze nie trzeba ponosić żadnych kosztów jej pobrania ani używania.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis True Image Home 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie