Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Syncovery 7.39b

Kategoria: Archiwizowanie danych
Producent: Super Flexible Software Ltd. & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.01.2016
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 34

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Syncovery 7.39b

Syncovery to bardzo przydatne, funkcjonalne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego stworzymy kopie zapasowe plików, folderów i innych elementów zapisanych na dysku twardym. Mogą to być zarówno katalogi z muzyką, jak również całe partycje. 

Program Syncovery posiada ciekawy dodatek pod postacią funkcji odpowiedzialnej za synchronizację danych pomiędzy kilkoma urządzeniami w czasie rzeczywistym, co jest ciekawą alternatywą dla drogiego dysku sieciowego, bądź zawodnych dysków wirtualnych w tzw. chmurze. Mowa o funkcji SmartTracking, która na bieżąco śledzi wszelkie zachodzące w synchronizowanym folderze zmiany. Kolejnym godnym uwagi narzędziem jest moduł tworzenia kopii folderu źródłowego – Extract Mirror. Program poradzi sobie z obsługą takich standardów, jak  FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.

Ogromną zaletą programu Syncovery jest możliwość niemal całkowitego zautomatyzowania procesów tworzenia kopii zapasowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musimy pamiętać o regularnym wykonywaniu backupu. Wszystko to za sprawą opcji harmonogramu zadań, która pozwala na skonfigurowanie terminów, w jakich program będzie przeprowadzał wspomnianą synchronizację, lub inne zaplanowane operacje. Co ważne, program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia, będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji.

To wszystko za sprawą wbudowanego kreatora, który ułatwia proces wykonania kopii zapasowej danych, prowadząc praktycznie krok po kroku przez całą konfigurację. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie na bardzo wysokim poziomie, za sprawą szyfrowania danych. To wszystko sprawia, że stworzone kopie zapasowe są chronione przed niepowołanymi osobami. 

Podobne Archiwizowanie danych

 • Microsoft SkyDrive

  Microsoft SkyDrive to niewielka aplikacja, która ułatwi obsługę wirtualnego dysku SkyDrive Cloud bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa

  Dostępny po polsku Asystent Rejestr Kopii Bezpieczeństwa to intuicyjny, dziecinnie prosty w obsłudze program do prowadzenia archiwum kopii bezpieczeństwa. Możesz dzięki niemu sprawnie odszukać zarejestrowane wpisy o stworzonych archiwach.

 • Comodo BackUp

  Bezpłatny program Comodo BackUp przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników komputerów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo posiadanych danych. Jak możesz je utracić? Sposobów na to jest wiele - atak wirusa, uszkodzenie twardego dysku, a nawet przypadkowe skasowanie.

 • Acronis True Image Home

  Acronis True Image to narzędzie do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji lub pojedynczych plików.

 • Macrium Reflect Free

  Macrium Reflect Free to w pełni darmowy program służący do archiwizacji danych i tworzenia kopii zapasowych z wykorzystaniem technologii Microsoft Volume Shadow copy Service.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Syncovery 7.39bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie