Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel VideoStudio Pro X8

Kategoria: Wideo
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2015
Rozmiar: 1,29 GB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 0

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel VideoStudio Pro X8

Corel VideoStudio Pro to zbiór wielu ciekawych narzędzi przeznaczony zarówno dla osób zaawansowanych w obróbce plików wideo, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem materiałów wideo.

Za pomocą poszczególnych składników pakietu Corel VideoStudio Pro możemy dokonać edycji, obróbki i udostępniania nagrań wideo w Internecie na różnych portalach np. Vimeo, Youtube itp. Wszystkie pliki mogą być zapisane w rozdzielczościach standardowych lub Ultra High-Definition (4K). To ogromna zaleta, gdyż standard ten cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród profesjonalnych operatorów, jak i amatorów i miłośników wspomnianych wcześniej portali. 

Program umożliwia nam pracę w dwóch trybach: ekspresowym i zaawansowanym. Dzięki tej możliwości program skierowany jest jednocześnie do użytkowników początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. Corel VideoStudio Pro w swojej ofercie posiada szereg możliwości i użytecznych materiałów. Znaleźć tu możemy m.in. profesjonalnie opracowane szablony RevoStock dające wiele płynnych przejść oraz efekt wideo w studyjnej jakości. Warto również wspomnieć, że program wspomaga przyspieszenie kart graficznych, a także obsługuje procesory wielordzeniowe. Dzięki temu oprogramowaniu mamy również możliwość znacznie szybszej edycji oraz renderowania tworzonych materiałów niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Aplikacja posiada ciekawą funkcjonalność przechwytywania ekranu, co przekłada się na możliwość, nagrywania pokazów slajdów, przygotowywania wszelkiego rodzaju samouczków, a nawet tworzenia demonstracji gier. To kolejna zaleta, która przypadnie do gustu zarówno graczom, jak i osobom, które prowadzą blogi poradnikowe itp. Dodatkowo w tej wersji programu została wprowadzona obsługa HTML5 - pozwoli nam to dodawać do filmów m.in. elementy interaktywne, łącza internetowe czy też zwykłe napisy. Dopełnieniem całości jest możliwość importu wielowarstwowych grafik, które przygotowane zostały w PaintShop Pro. Można je umieszczać na 21 ścieżkach przeznaczonych na, grafikę, multimedia lub tytuły. 

W tej wersji programu ścieżki można ukrywać podczas realizowania edycji oraz zapisywania materiału. W skład Corel VideoStudio Pro wchodzi również narzędzie DVD Movie Factory Pro, które służy do tworzenia oraz nagrywania nośników DVD i Blu-Ray.

Podobne Wideo

 • DivX Mobile Player 0.93 beta

  DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX.

 • YouTube for Mobile 1.4.7 Java Nokia

  YouTube for Mobile to napisana w języku JAVA wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki YouTube for Mobile od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu.

 • YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • PumpOne Video Trainers 1.0

  PumpOne Video Trainers 1.0 to nic innego jak osobisty trener w Twoim Iphonie!

 • YoutubeOffloader 1.0 Smartphone

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel VideoStudio Pro X8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Wideo


Kategorie