Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ScreenStream 1.0

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: NCH Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 348 k
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 361

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ScreenStream 1.0

ScreenStream 1.0 to program do przesyłania "na żywo" widoku z ekranu naszego komputera. Aplikacja znajdzie zastosowanie przede wszystkim w prezentacjach i sesjach treningowych odbywanych w internecie i sieciach lokalnych. Gdy włączymy opcję "screen sharing", pozostali użytkownicy naszej sieci będą mogli zobaczyć u siebie widok z naszego ekranu po wpisaniu odpowiedniego linka w przeglądarkę internetową. Opcjonalnie, taką sesję można zabezpieczyć też kodem. Niebagatelną zaletą programu jest to, że pozostali uczestnicy naszej sesji nie muszą instalować już żadnego programu, wystarczy otworzyć okno przeglądarki. Program daje również możliwość streamingu audio, możemy więc opatrzyć wykonywane działania stosownym komentarzem.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ScreenStream 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie