Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Visio Professional 2010

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2011
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 326

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Visio Professional 2010

Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów. Może to przydać się w różnorakich sytuacjach – od rozplanowywania mieszkania po tworzenie zamkniętych obwodów elektrycznych. Office Visio nie jest aplikacją darmową, można jednak pobrać jej wersję trial, której da się używać aż przez sześćdziesiąt dni od momentu instalacji. Warto zobaczyć, co ten program ma do zaoferowania. Wśród atrakcji są między innymi takie rzeczy jak zawierająca kilkaset kształtów biblioteka, czy też łatwy w obsłudze interfejs.

Office Visio Professional 2010 wydano po polsku, dlatego też nikt nie będzie miał problemów z obsługą tego programu. Download można wykonać poprzez tą stronę – klik w poniższy link rozpoczyna proces, jednak aby go zakończyć, należy mieć konto Live ID – można je złożyć podczas instalacji. Jako że za powstanie programu odpowiada Microsoft, możemy używać aplikacji na Windows 7 i Vista we wszystkich wersjach. Nie będzie też problemów również na XP. Warto dodać, że gotowe plany można zapisać jako PDF lub XPS, a także HTML lub plik graficzny. To tylko przykłady z mnóstwa możliwości, jakie daje program użytkownikowi. Tak wiec zamiast o tym czytać, najlepiej sprawdzić Office Visio Professional pl samemu! Nie kosztuje to ani grosza.

Na zachętę dodamy, że rzadko kiedy wśród użytkowników spotyka się negatywne opinie na temat tej aplikacji. Nic dziwnego – nadaje się ona doskonale zarówno do prywatnego użytku, jak i zastosowań stricte komercyjnych, co tylko świadczy o jej wszechstronności.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • RecordMyDesktop (QT GUI) 0.3.7.2

  Graficzna nakładka do RecordMyDekstop napisana z użyciem biblioteki Qt.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Visio Professional 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie