Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MouseShade 2

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: Fx Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 687 k
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MouseShade 2

MouseShade to narzędzie, które napewno przyda się każdemu twórcy prezentacji czy materiałów demonstracyjnych. Zasada działania tego programu jest prosta: włączenie go spowoduje pojawienie się świetlistego okręgu wokół kursora myszy, przy jednoczesnym przyciemnieniu ekranu. Uzyskany w ten sposób efekt teatralnego reflektora punktowego pomoże przyciągnąć uwagę widzów naszej komputerowej prezentacji w wybrane miejsce na ekranie. Kształt snopu światła oraz kolor i stopień zaciemnienia można regulować za pomocą menu dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę programu umieszczoną w pasku zadań. W czasie zamykania aplikacji wszystkie ustawienia są zapamiętywane i przywracane przy następnym otwarciu. W trakcie użycia, stopień zaciemnienia może być na bieżąco zmieniany, można na przykład rozjaśnić ekran całkowicie i dopiero w wybranym momencie rzucić wirtualny snop światła na konkretną część ekranu, kontrastowo wygaszając pozostałą. 

Podobne Tworzenie prezentacji

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MouseShade 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie