Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MouseShade 2

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: Fx Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 687 k
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 435

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MouseShade 2

MouseShade to narzędzie, które napewno przyda się każdemu twórcy prezentacji czy materiałów demonstracyjnych. Zasada działania tego programu jest prosta: włączenie go spowoduje pojawienie się świetlistego okręgu wokół kursora myszy, przy jednoczesnym przyciemnieniu ekranu. Uzyskany w ten sposób efekt teatralnego reflektora punktowego pomoże przyciągnąć uwagę widzów naszej komputerowej prezentacji w wybrane miejsce na ekranie. Kształt snopu światła oraz kolor i stopień zaciemnienia można regulować za pomocą menu dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę programu umieszczoną w pasku zadań. W czasie zamykania aplikacji wszystkie ustawienia są zapamiętywane i przywracane przy następnym otwarciu. W trakcie użycia, stopień zaciemnienia może być na bieżąco zmieniany, można na przykład rozjaśnić ekran całkowicie i dopiero w wybranym momencie rzucić wirtualny snop światła na konkretną część ekranu, kontrastowo wygaszając pozostałą. 

Podobne Tworzenie prezentacji

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MouseShade 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie