Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MemoriesOnTV 4.1.1

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: CodeJam
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.05.2009
Rozmiar: 7,4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4090

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MemoriesOnTV 4.1.1


Zachowaj wspomnienia na dłużej, dziel się nimi z bliskimi a do tego oglądaj je na ekranie telewizora w formie profesjonalnego filmu wideo. Dzięki MemoriesOnTV w niesamowicie prosty sposób stworzysz niezapomniany pokaz.

MemoriesOnTV jest programem do tworzenia profesjonalnych pokazów slajdów składających się ze zdjęć i filmów wideo. Po wybraniu zdjęć i filmów użytkownik tworzy plik wideo, który zapisuje się na płycie CD lub DVD.  MemoriesOnTV posiada wbudowaną opcję wypalania płyt CD i DVD. Tak stworzoną płytę można odtwarzać na telewizorze używając każdego odtwarzacza DVD. Przy pomocy MemoriesOnTV możesz również stworzyć prezentację Flash do przedstawiania na stronie internetowej lub zachować ją w formacie AVI lub MPG.

MemoriesOnTV oferuje szereg efektów specjalnych, są wśród nich: efekty przechodzenia, wiele zdjęć w jednym ujęciu, animowane napisy, efekty przybliżenia, podkład muzyczny. MemoriesOnTV posiada domyślne projekty, w których wystarczy jedynie zamienić przykładowe obrazy na swoje, aby uzyskać efekt końcowy przy minimum wysiłku.

MemoriesOnTV prezentowany w tym miejscu jest wersją próbną – nie ma ograniczeń czasowych lecz do każdego projektu dodawany jest znak wodny. Pełna wersja kosztuje $59.99. Pobierz MemoriesOnTV za darmo z pobierz.pl i sprawdź jak proste może być tworzenie niezwykłych prezentacji.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MemoriesOnTV 4.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie