Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MemoriesOnTV 4.1.1

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: CodeJam
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.05.2009
Rozmiar: 7,4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4106

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MemoriesOnTV 4.1.1


Zachowaj wspomnienia na dłużej, dziel się nimi z bliskimi a do tego oglądaj je na ekranie telewizora w formie profesjonalnego filmu wideo. Dzięki MemoriesOnTV w niesamowicie prosty sposób stworzysz niezapomniany pokaz.

MemoriesOnTV jest programem do tworzenia profesjonalnych pokazów slajdów składających się ze zdjęć i filmów wideo. Po wybraniu zdjęć i filmów użytkownik tworzy plik wideo, który zapisuje się na płycie CD lub DVD.  MemoriesOnTV posiada wbudowaną opcję wypalania płyt CD i DVD. Tak stworzoną płytę można odtwarzać na telewizorze używając każdego odtwarzacza DVD. Przy pomocy MemoriesOnTV możesz również stworzyć prezentację Flash do przedstawiania na stronie internetowej lub zachować ją w formacie AVI lub MPG.

MemoriesOnTV oferuje szereg efektów specjalnych, są wśród nich: efekty przechodzenia, wiele zdjęć w jednym ujęciu, animowane napisy, efekty przybliżenia, podkład muzyczny. MemoriesOnTV posiada domyślne projekty, w których wystarczy jedynie zamienić przykładowe obrazy na swoje, aby uzyskać efekt końcowy przy minimum wysiłku.

MemoriesOnTV prezentowany w tym miejscu jest wersją próbną – nie ma ograniczeń czasowych lecz do każdego projektu dodawany jest znak wodny. Pełna wersja kosztuje $59.99. Pobierz MemoriesOnTV za darmo z pobierz.pl i sprawdź jak proste może być tworzenie niezwykłych prezentacji.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MemoriesOnTV 4.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie