Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HyperCam 2.27

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: Hyperionics technology LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2011
Data modyfikacji: 25.10.2012
Rozmiar: 0,1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 926

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HyperCam 2.27

HyperCam 2.7 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części. Nadaje się to doskonale do stworzenia instrukcji używania jakiegoś programu, prezentacji możliwości, a także zgrywania filmików z gier. Download Hypercam 2.7 jest całkowicie bezpłatny, dlatego polecamy pobranie go. Spisuje się on doskonale na wszystkich systemach operacyjnych Windows, jak XP, Vista czy Windows 7. Warto zauważyć, że nagrania zapisywane są jako .avi, więc nie ma problemu, aby dokonywać później ich edycji za pomocą któregoś z programów do obróbki materiałów wideo.

Na zachętę do przetestowania aplikacji można dodać, że jest to wydanie HyperCam 2.27 pl. Nikt więc nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Warto też dodać, że plik instalacyjny jest dość niewielki – ma niecały 1 MB, więc pobieranie programu zajmie dosłownie moment. Nie ma żadnych zakazów co do używania go w firmie czy też biurze, więc można go stosować do tworzenia prezentacji w pracy. Pobierz HyperCam 2.7 i przekonaj się, jak łatwo nagrywać filmiki tego typu! Zaawansowanych użytkowników z pewnością zainteresuje fakt, że możemy tu ustawić sami frame rate.

Ta aplikacja zalicza się do najlepszych na świecie narzędzi tego typu. Mamy tu łatwą obsługę, polską wersję językową i żadnych ograniczeń co do długości nagrywanego pliku. A warto też wspomnieć, że możemy nagrywać również głos przez mikrofon – pozwala tu na utrwalanie wideokonferencji, itp. 

Podobne Tworzenie prezentacji

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • FotoAngelo 2.0

  Spolszczenie aplikacji służącej do tworzenia prezentacji oraz wygaszaczy ekranów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HyperCam 2.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie